Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mostanában egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mostanában egyre inkább divat, hogy teljesen szőrtelenítitek az intim területet. Olyan kislányos számomra. Nekem sokkal jobban bejön a vékony csík a szeméremdombon, vagy valami ötletes minta. Van olyan lány, aki szintén így vélekedik?

Figyelt kérdés

Az ősdzsungel sem jön be amúgy. :)

27f


2017. máj. 10. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs.
2017. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszem magamnak csupaszon. De a vékony csík se tetszene. Én a bikinifazon, rövidre vágott híve vagyok.

De van barátom, nem kérek privátot.

Sokan nem szeretik a csupaszt, amúgy 30 alatt is.

2017. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem ha valaki csíkot hagy!

A lábán sem hagy gondolom, vagy a hónaljában..

2017. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen,3n( szintén nem kérek privátot).Utolsónak meg: Kb ez olyan mintha azt nem 3rtenéd minek hagy valaki körszakállat..LOL
2017. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Mindkettő elég visszataszító szerintem, 4-es.
2017. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretek szorakozni vele. Zavar. Egyben le gyantázom és 3-4 hétig sima nem kell 2 naponta a borotvával szorakozni
2017. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
nekem okádhatnékom van a csupasz női nemiszervtől. Természetellenes.
2017. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
birkanépség...
2017. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Van hogy csupasz van hogy rövidre nyírt.

Nem érdekel a fazonra nyírt, úgy is kinő mellette a szőr ket nap mulva. Eleg csunya az.

2017. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Régebben mindig teljesen csupasz volt,mert mindenhonnan azt hallottam,hogy a szőr gáz.

Igazából nem is tetszett full csupaszon,de cikinek éreztem,ha már kicsit szőrös volt.

De most már nem nagyon érdekel,középen mindig hagyok egy csíkot,meg nem is borotválom már kétnaponta. A párom így szereti.

22L

2017. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!