Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon milyen a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon milyen a pasik nőideálja úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
Ez onnan jutott eszembe, hogy ebben az évben Olaszországban tanultam, és a pasik ott nagyon kedvelik a fehérebb bőrt, szőkés hajat stb. Én pont ilyen vagyok, szóval "ott éltem fénykoromat" ha lehet így mondani:D Persze ezt nem csak én vettem észre, hanem nagyon sokan az ottani ismerőseim közül. Néhány olasz barátnőm szerint azért, mert arrafelé nem nagyon elterjedt az ilyen kombináció. És ez elgondolkoztatott, hogy itt az országban is vannak olyan női tulajdonságok, amiket a pasik jobban preferálnak? Legyen az csipőméret, szemszín, hajszín, akármi..
2019. aug. 11. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Minden ember más és más. Nem lehet leírni, hogy általánosságban kinek mi jön be. Nekem a fehér bőr tetszik egy lányon, a vékony testalkat :)
2019. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg minél teltebb
2019. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Fehér bör nekem is nagyon tetszik, a barna szolis stb azonnal elveszi a kedvem
2019. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Termeszetes nok,nem az instas ribik.
2019. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Kedves, nem elhízott lány. Ezzel kb a nők fele ki is esett.
2019. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlenség megmondani! Egyénenként változó! Ezt egy országos felmérés alapján lehetne megmondani! De nincs, nem létezik egyen szépség!
2019. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyar nők annyira változatosak, hpgy nehéz így. Olaszországban tényleg ritka az olyan párosítás. Így kuriozum.
2019. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Legyen vékony, könyörgöm, annyira ritka. A lányok többsége el van hizva, mert úgy is száz férfi nyal be nekik nap, mint nap...
2019. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban annyit lehet elmondani, hogy a normális és értelmes nőket szeretjük. Külsőre ahány férfi, annyi ízlés.
2019. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Tóth Andi-dugnám mint a lopott biciklit
2019. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!