Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töki30 kérdése:

Csajok. Szexeltetek már idegen pasival akit a neten szedtetek össze?

Figyelt kérdés
Milyen oldalak vannak? Az eropolis és a vagyaid on kívül?
2019. aug. 11. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen:) de én egy facebook csoportban ismertem meg(nem erre volt kitalálva a csoport, de szimpi voltam neki szóval irt) végül nem tudtuk megcsak normálisan szexelni sem mert túl nagy volt a farka, nekem már undi is volt a mérete. Szóval végülis csak leszoptam és ennyi.18L
2019. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Még nem, de most pont ilyen pasit keresek;)


18L

2019. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem is FB-n szedett fel egy pasas, írásban olyan erős kisugárzása volt, hogy nem bírtam ellenállni neki. Autóval eljött értem, felvitt magához és megdugott. Nem csinálnék már többet ilyet, de az az egy alkalom jó volt.

21L

2019. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok, hozzátenném élőben nagyon ronda volt a srac. Egyedül a szeme volt szép:( a fogai is tiszta csálek voltak
2019. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 de azèrt leszoptad! 😂😂😂
2019. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Általában nem a "csajok" szedik össze a pasikat, hanem pont fordítva. A netes ismerkedésben mindenki pont addig ismeretlen, amíg meg nem ismerkedik.

Az általános frázisok mellett, ha arra vagy kíváncsi, előfordul-e időnként hogy "idegen" férfival a netről a nők szexuális kapcsolatot létesítenek, akkor a válasz igen. Ha nem is túl sűrűn (s nem is mindenkivel), de net mellett, szórakozóhelyen, buliban, fesztiválon is megeshet. Utóbbiak esetében ráadásul azonnal látod a partnert, nem kell hosszas levelezgetéssel, képcserélgetéssel és hasonlókkal leszervezni a találkozót, sok sikert! :)

kieg.: rapid randi helyett hatékonyabb ha nem sexgépként, hanem a személyiséged "adod el".

2019. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegen pasival sosem, csak olyannal, akivel már beszéltem több mint 1 hónapot.
2019. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenbe én is benne lennék, igaz én nem csaj vagyok.

21F

2019. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Engem is érdekelne a dolog,de természetesen ilyen nincs :D max. tényleg szexpartner kereső oldalon összejött kapcsolat :D 28/F
2019. aug. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen, egyszer. Innen volt a pasi. Dumáltunk egy ideig,képcsere aztán szex.

39n

2019. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!