Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexeltetek már tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexeltetek már tök idegen fiúkkal discóban, koncerten egyéb helyen?

Figyelt kérdés

Mi volt az amiért belementél? Mi győzőtt meg? Jól nézett kivagy ronda volt?


Későbbiekben lett belőle valami? Párkapcsolat?



2018. aug. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2018. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyesmit még egy névtelen fórumon is letagadják, de a 99%-ukkal megesett már ilyesmi.
2018. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

a 2es jól megmondta!! ja nem!!

soha

2018. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtábor számít?

Nem ismertem, kb nem is beszéltünk, szexuális téren mégis vonzott, mint a mágnes. Nem volt kifejezetten jó pasi, magas sem, mondjuk a sporttól jó teste volt, de a kisugárzásában volt valami, ami nagy hatással volt rám. Szingli voltam, fiatal. nem szégyellem, jó volt, kár lett volna kihagyni.

2018. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vagy 10 évvel ezelőtt utaztam vonaton. A fülkében szemben egy jóképű pasi, összeért a lábunk, nem vettem el, a másik lábával összeszoritotta az enyémet. Rögtön benedvesedtem. Pár szót váltottunk, kimentünk a peronra, ott megcsókolt, csókolóztunk, majd bementünk a mosdóba akol hatulról megdugott. Nagyon hamar elélveztünk mindketten. A végállomásig még beszélgettünk semleges támákról, egy csókkal elbűcsuztunk és azóta sem láttam, a nevét sem tudom.

A mai napig felizgulok az emléktől is.

Azelőtt sem és azóta sem volt egyéjszakás vagy alkalmi szex.

Nem kérek privátot. 40/N

2018. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy volt.
2018. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!