Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális lehet a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lehet a puncim?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok vajon normális a puncim kinézete vagy nem. Nagyjából leírom a kinézetét:

A nagyajkaim nem túl feszesek, elég vékonyak és ülve széttett lábbal egy kinyíló ajtó formát képeznek. Középen a kisajkak emelkednek ki, melyek közül az egyik nagyobb mint a másik. A csiklónál érintkezvén a nagyobbik szeméremajak felső része ráhajtható a kisebbik szeméremajak felső részére. Közvetlenül a csiklóhoz kapcsolódásuknál nagyon elvékonyodnak.

A nagyajkak és a kisajkak közötti részekre visszatérve elég mély a köztes felület és a nagyajkak felőli részen vékony a bőr, szinte átlátszanak az erek. A kisajkak felőli részt pedig megelőzi egy húsos rész.

A hüvelybemenetnél a nagyajkaknál húsos, viszont feljebb már petyhüdtek a nagyajkak.

Ezt ülve széttett lábbal. Állva épp picit látszanak ki a kisajkak, de nem lógnak túl.


Olvastatok valamit, ami aggodalomra enged következtetni?

Nagyajkaknál belül zavaróak a faggyúmirigyek?

Ez milyen puncinak számít leírás alapján?


Köszi



2019. aug. 12. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
😂
2019. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit szögletes, de normális.
2019. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, mert később bárki felismerhet róla, kicsi a világ.
2019. aug. 12. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a salátát :)
2019. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bárki a puncidról ismerne fel.
2019. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez már olyan mint egy térkép! Te vagy az Juli? Vagy az Eszti? 😂😂😂

Amúgy olyan a pinus mint egy kozáksapka. De nem vészes. Forró legyen csillogjon! 😎

2019. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Hát nekem úgy tűnik, hogy a puncid normális, de te biztos nem, hogy feltetted eme kérdést :D
2019. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
punciképről most komolyan, ki ismerne meg? És ha megismerne, miért lenne baj? :)
2019. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez akkor salátásnak számít? De pedig nem lóg ki semmi álló helyzetben, csak széttárva húsos a kisajki rész és mély a nagyajkakkal való találkozásuknál.


Faggyúmirigyek mennyire zavaróak számotokra?

2019. aug. 12. 15:54
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ritkán lehet egy punci csúnya vagy undorító, mindegyikben más jó szerintem ne agyalj ezen, de igen ha látnám konyebb lenne többet mondani.
2019. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!