Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy jó ízű/illa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jó ízű/illatú legyen a puncim?

Figyelt kérdés
Holnap pettingelünk először a barátommal. Mindketten szuzek vagyunk. Telhesen ápolt vagyok, egészségesen élek és tisztálkodok rendesen. De kicsit tartok tőle, hogy nem fog tetszeni neki az illata vagy az íze. Valaki volt már így? Vagy csak én parázok rá erre?
2019. jún. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Érkezőt egészségesen
2019. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mosd meg, hogy friss legyen. :) Ez az ő részéről is igaz.
2019. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg előtte, ennyi. Hogy más is parázik-e? Van olyan lány ismerősöm, akinél azért nem opció semmilyen körülmények között sem az orális szex, mert ezen kattog betegesen, és le nem tudja küzdeni. Nála ki van csukva!
2019. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mosd meg és semmiképp se fújd be semmivel.
2019. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

"Telhesen ápolt vagyok," Ez alatt azt érted, hogy csupasz vagy? Tudod az ápoltság az nem a szőrtelenitést jelenti. Sajnos ismertem lányt, akinek büdi volt (de csupasz).


És nyaltam már kimondottan finom puncit is, ami nem volt csupasz. Meg volt már csupasz finom is. Ha akarod, megszagizom a tiédet, h milyen.


De az egészséges punci kellemes illatú! Hogy mit tudsz tenni..? MINDEN NŐNEK szól:


1) Ne hordjatok műszálas bugyit (a "csipkés" meg "selyem hatású" az MIND műszálas. Attól rohad a vagina

2) Tangát maximum ünnepnapon (akkor is csak pamutot)

3) Lehetőleg kakkantás után mossátok meg...

2019. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit szeretnék még. Hogy általába borotválom. És nagyon érzékeny bőröm van és ezért ki szokott egy kicsit pattogni ott. Ez nagyon zavaró? Nem tudom elkerülni, viszont nem szeretnék szőrösen elé állni.
2019. jún. 23. 18:27
 7/11 B.97-19 válasza:
3%
Gusztustalan vagy
2019. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hanem ha ki van pattogva, úgy szeret ahogy vagy. De ha van egy picike szőr az, sem baj tetszeni fog neki fog neki főleg h első. Szépen megmosod este v előtte 1 2 órával és annyi 😊 lazulj el jó lesz.
2019. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp" most rendeltem intim testápolót, tejsavat tartalmaz, kifejezetten intim testrészre.

Én nem borotválok, szőrtelenítek, és sosem pattogok ki.Érzékeny bőrre való szőrtelenítő krémet használok, ügyelve,hogy csak oda kenjem ahová szükséges. Nekem jobb megoldás ez.


És ne aggódj, előtte megmosakszol, és annyira belefeledkeztek egymásba,hogy a srácnak bárhogy vonzó leszel.

2019. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Igyál sok vízet. Lehet keveset iszol es azert van nem reszletezem.
2019. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!