Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM-ben gyakoribb az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM-ben gyakoribb az, hogy a lány a szadista és a fiú a szub vagy inkább fordítva?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Switch pasi vagyok, és azt kell mondjam, hogy a szadista lányok elég ritkák
2019. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem is találok nőt
2019. aug. 12. 17:18
 3/7 subrette ***** válasza:
100%
Több a szubmisszív és mazochista lány. A jó domina ritka és nagy kincs.
2019. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Első verzió, több a domináns férfi, mint nő, illetve több a szubmisszív nő mint férfi. Az viszont, hogy "több" nem jelenti azt, hogy nincs! Attól, hogy több a barna szemű ember még nem jelenti azt, hogy nincsenek kékszeműek, avagy ne lehetne megismerkedni velük. Sok sikert! :)
2019. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kár

Azt hittem a BDSM-ben minden nő domina és csak elenyésző számban vannak szub nők

Pedig nemrég kiírtam egy kérdést hogy a félénk padiknak van e esélye a lányoknál és kapásból rámírt 3 magát szadistának valló nő

2019. aug. 12. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok arról, hogy ezzel kapcsolatban bármi féle felmérés is lenne. DE! Nem rég voltam egy találkozón, ahol egyetlen szadista/top nő volt jelen. Mikor kb. 5-6 évvel ezelőtt fölregisztráltam egy BDSM társkeresőre, akkor inkább úgy tűnt a szadista, vagy domináns nők vannak többségben.
2019. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére fordítva van
jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!