Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szadista lányokkal, dominákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szadista lányokkal, dominákkal hogyan, milyen stílusban érdemes kommunikálni?

Figyelt kérdés

Az a legjobb,ha megalázkodok előttük,dicsőítem őket és kimutatom,hogy tartok tőlük?

Vagy inkább ellenkezni kell velük?


Eddig interneten beszélgettem velük,azt írták,hogy megvernek,durva dolgokat csinálnak velem stb én meg mondtam,hogy az milyen jó lenne,dicsőítettem őket és nem nagyon írtak vissza.

Mit kéne csinálni?Ellenkezni vagy könyörögni hogy ne bántson?



2019. júl. 24. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket sem. Valszeg kamuk voltak. Vagy látták, hogy te vagy az...
2019. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kamuk?

Itt a gyk-n beszélgettem velük.Ők írtak rám egy kérdérnél.

2019. júl. 24. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Találkoztál valamelyikkel? Beszéltél vele telefonon?
2019. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem.Csak leveleztünk
2019. júl. 24. 17:09
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Könyörögni
2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudod, hogy tényleg lány volt? És nem egy ötvenéves kiélt majom, aki arra veri, hogy itt csajnak adja ki magát és hülyíti akit lehet?
2019. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom biztosan.

Eddig 3-al beszéltem,csak nem volt mindegyik kamu.

2019. júl. 24. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

A BDSM-nek nagyon sok ága van. Vannak, akik gyakorlatilag 0-24 úgy nyomják, hogy az egyik a dom, a másik a szub. Az ilyen párok TV-t is úgy néznek, hogy mittomén, a szub a dom lábánál térdel vagy ilyemi. Másoknak csakis az ágyban van ilyen felállás. Én pl dom férfi vagyok, és kimondottan utálnám, ha a barátnőm mindenben állandóan kiszolgálna, pincsiként lesne fel rám, stb. Nekem csak az ágyban szexi a dominálás, nincs szükségem folytonos megalázkodásra a lánytól.


Ismerek szub, dom és switch csajokat is, általában ők is így nyomják. Az egész szub-dom viszony (nekem és akiket ismerek azoknak) olyan, mint mondjuk a sztriptíz vagy a petting vagy a közös maszturbálás. Vagyis a szex szerves része, de nem csinálod a metrón vagy TV-zés közben, csakis a szex részeként.


Ha a dom ilyesmi, akkor simán csak ismerkedj vele, hozd a hétköznapi magadat, ha az életben pincsi vagy, akkor nem hiszem hogy rád fog gerjedni.

2019. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne vegyél rá mérget...

Én pár éve élveztem ha fiúkat bánthatok. Élveztem ha fájdalmat okozok. Semmi szex nem volt benne, számomra egy ilyen pasi nem férfi, soha nem is szexelnék vele. Egyszer volt egy nagyon kellemetlen élményem és akkor abbahagytam, de nem ez a lényeg...

Szerintem ne itt ismerkedj! Sosem tudod ki van a túloldalon, vannak erre tutibb helyek...

2019. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nem ismerkedni akartam.

Csak kiírtam egy kérdést,hogy mit gondolnak a lányok a félénk fiúkról.És 2 csaj is rámírt,hogy elkapnának meg elvernének.

2019. júl. 24. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!