Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lánybúcsúra kaptam egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra kaptam egy férfi erényövet ajándékba. Kipróbáljuk a párommal vagy rejtsem el a szekrény mélyére?

Figyelt kérdés
egy ilyen kis fém ketrec, lakattal meg minden... páromnak még nem mondtam, nem tudom mit szól majd hozzá. van értelme kipróbálni v hülyeség? nem fájdalmas a viselése?
2019. aug. 12. 21:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 Hellmano ***** válasza:
22%
Az célzás volt, mert a párod csal a hátad mögött. Ha most volt szombaton az esküvőd, akkor ismerlek és tényleg, azért kaptad, mert mindenki tudja ezt csak te nem és már a felesége vagy!
2019. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, most mész hozzá :D


Csak van annyi bizalom, hogy fel tudd hozni.


"Nézd csak, Drágám, ezt kaptuk a csajoktól. Benne lennél?"


Vagy nem ismered annyira, hogy ezt ne tőlünk kell megkérdezni.


Az én párom már kapásból feltenné.


Valaki viszont nem.


Beszéljétek meg.

2019. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%
Hát felhozhatod, de ne sértődj meg, ha megtagadja. Én megtagadnám, utálom a szabadságot korlátozó eszközöket.
2019. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
86%
Próbáljátok ki.
2019. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeházasodtok akkor a szekrény alján is meg fogja találni, mit fogsz mondani honnan van? A legegyszerűbb ha mihamarabb megmondod és megmutatod neki. A reakciójából tudni fogod, hogy mit gondol róla. Ha ki akarjátok próbálni akkor tegyétek. A viselése nem fájdalmas, kivéve ha összenyomod vele a heréit vagy mást :)
2019. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle. Miért tőlünk kérdezed, h mit csináljatok?
2019. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
10%

#5


Ja, kivéve ha utána örökre rajtamarad, a nő éppen összevesz vele, a kulcsot bedobja a sósavba és utána marad rajta mindörökké.


Én nem kockáztatnék.

2019. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a nőgyűlölet nagyon megy.


Nagyon függ attól, hogy milyen a szerelmed hozzáállása. Ha nyitott személyiség, egészen különleges kis dolgokat kihozhattok vele. Például kikísérletezhetitek vele a prosztataorgazmust, és az erényöv pedig segítene abban, hogy a farkát még véletlenül se érhesse inger.

2019. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. elsősorban azok véleménye érdekelne akik hordtak már vagy hordanak ilyet. hogy mi benne a jó? mert számomra csak egy vicces ajándék. de sok helyen olvastam h nagyon jó dolog.


a páromat meg köszönöm szépen ismerem jól. természetesen jól ismerjük egymást ahhoz h felhozzam. kérdés inkább az lenne h van e értelme ennek a ketrecnek, kipróbálni vagy ez csak ilyen vicces hülyeség amit a valóságban nem lehet kibírni 5 percig se. mert olvastam ilyeneket is. azt meg nem akarom h fájjon neki v ilyesmi.

2019. aug. 12. 23:08
 10/56 anonim ***** válasza:
68%
Poenból adták. Dobd ki a francba!
2019. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!