Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyenek a pasik? Mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a pasik? Mégis hogyan rázzam le őket?

Figyelt kérdés

Nagyon nyomult rám egy csávó, hiába mondtam neki többször is, ő nem értette, hogy nem az esetem.

Sajnos munkakapcsolatunk van, emiatt nem tilthatom le csak úgy, és legutóbb munka végett írt, de terelt és kérdezte hogy van-e pasim, mert ő nagyon szívesen lenne a barátom, mire megírtam neki, hogy "Igen van és pont most szoptam le!"


Ezen besértődött és elmondott mindenfélének a munkahelyen, ami nem különösebben érdekel, de azóta megvetően néz rám és néha megjegyzéseket is tesz, sajnos el kell tűrnöm, mert valamilyen szinten a felettesem.


Nagyon zavar ez az egész, mert amúgy nem vagyok olyan lány aki lefeküdt volna mindenkivel, aki valamit is akar tőle. De mégis lejárat ezzel! Eddig két barátom volt, ugyan most szingli vagyok, vannak lehetőségeim, de nem akarok most pasit.

Elegem van, hogy magyarázkodni kell mindenkinek és abból is, hogy sokan nem értik mi az a nem!

Mit csinálhatnék? Hogyan közöljem a rámenősöknek?



2019. aug. 12. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

"Miért ilyenek a pasik? Mégis hogyan rázzam le őket?"


Ne altalanosits,a noknel is van ilyen reteg.

2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Jelentsd a főnöknek.


Másrészt, szólhatsz némely férfi családtagodnak is, hogy állítsák le.

2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ő az egyetlen problémám, úgy általánosan ezt tapasztalom férfiakkal kapcsolatban akiknek nemet mondok.
2019. aug. 12. 20:39
 4/11 Hellmano ***** válasza:
100%
Mondjuk, azért neked se kellett volna ilyen nyersen odavágni neki, hogy épp leszoptad a láthatatlan nem létező barátod. Nyomhattál volna valami finom lekoptató szöveget is helyette. Vagy egyszerűen megmondtad volna neki, hogy a Nem az NEM-et jelent fejezze be , mert csak magát járatja le a szar próbálkozásaival. Nyílván azt hitte megkaphat, de mivel nem így idegesítí a dolog és most kicsinál ilyen baromságokkal, amire még a beszólásoddal adtál is okot neki...
2019. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

"Nem csak ő az egyetlen problémám, úgy általánosan ezt tapasztalom férfiakkal kapcsolatban akiknek nemet mondok."


Nos, akkor vagy benned van a hiba, mert nem vagy elég egyértelmű, határozatlan vagy.


Vagy hülyéket fogsz ki. Ez utóbbi miatt azért érdemes lenne önvizsgálatot tartani, hogy miért kerülsz MINDIG ilyen helyzetbe.

2019. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen okot adtam neki? Más nő nem szokta orálisan kielégíteni a BARÁTJÁT?? Ez mire ok? Akkor ő mit akart tőlem, simogatni, vagy nézegetni? Ha neki adom meg akkor már nem lennék olyan nő?

És ezerszer mondtam neki szépen, de nem érti!

2019. aug. 12. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szó se róla nem volt valami szofisztikált megoldás. A zaklatóknak sose szabad olyat mondani ami szexuális tartalmú ("most d...tam/sz..tam/elégített ki a pasim"), mert a saját szemüvegükön keresztül látják (hohó, a csajnak állandóan a szexen jár az esze, azért beszél róla).

Ha a kollégája zaklatja sorrendben két dolgot tehet:

1) Összegyűjti a zaklatás bizonyítékait (e-mailek, levelek stb.).

2) Bemegy a feletteséhez és elmondja az esetet.

3) Ha ez sem segít, akkor munkahelyet vált és ezzel egyidejűleg felkeres egy munkajogban járatos ügyvédet (az majd elmondja milyen summára számíthat).


Zaklatók sajnos mindig lesznek. Mindenhol vannak gyenge jellemű "levakarhatatlan" emberek, akik nem értik, hogy a nem az nem. Konzekvensen nem, nem, nem - ha fizikai inzultus éri akkor pedig jogi lépések.

2019. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tök jó szöveg, én még most is nevetek rajta

És meg is értette!

Nézzen, ahogy akar...

😁

2019. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle a Nem melyik részét nem értette? Jelentsd fel a fickót ha továbbra is bszakodik.
2019. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kerüld a szexualis temat az ilyen emberekkel. Bar jo döfes volt lehet igy kellett oda kell baszni az ilyen ertetleneknek igazbol lehet jo tettel vele igy faragsz “embert” belőle lenyegeben. Nehez ugy de majd megoldod beszeld ki teis kicsit hogy nagyon zavar hogy nyomul rad es nehe kicsit felsz ha igen. Nincs mit szegyellned.
2019. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!