Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb/legdurvább BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb/legdurvább BDSM élményed eddig mi volt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgyis lepontozzák, de legyen: full medical fetish beöntéssel, katéterrel, teljes kiszolgáltatottsággal.


És nem egyszer, tartós kezelés volt:-)


F, 39, dom

2019. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Úristen, hányingerem lett az első kommenttől
2019. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se volt kellemes az elso kommentet olvasni,de van ilyen.Legalabbis nekem a kateter volt hidegrazo,de mindenkinek szivejoga h mit csinal.
2019. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Na ezért nem válaszolok szívesen. Nyilván előre megbeszélt dolgokról van szó. Engem meg a homoszexualitás taszít 8nem vagyok homofób, de taszít), mégsem játszom névtelen fórumon a megsebzett galambot.


na, éppen ennyit erről.

2019. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
#4 De mit varsz?Lesz aki normalisan megfogalmazza,kifejti a velemenyet,lasd:En pl,van aki meg odafingik valami valaszt.
2019. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom,mit kell az elsőtől fintorogni, a szülésem pont ilyen volt.
2019. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a francokat nem első. 100% hogy már valami idefingtál vmi homofób szarságot.
2019. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Feldaraboltam a pipi cicit, megsóztam, megsütöttem és megettem.
2019. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap izgatott a parom. Ha rossz voltam minden kis dologért palcazast kaptam. Egész nap hálós harisnyaban és magassarkuban voltam, meg nyakorvben, az egész lakást így kellett kitakaritsam. Majd végül a karomat összebilincselte és pár palcazas után megdugott.
2019. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szilárd47 válasza:
100%

Miriam Sheafe nagyon jó spanking történeteket irt. Érdemes megnézni a könyveit és e-bookjait az Amazonon.


[link]


Van köztük magyar vonatkozású is (Once Upon a Time in the East: Dangerous travel in the Hungarian Puszta). Pedrfsze sok más is.

2019. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!