Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem undorító olyan partnerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorító olyan partnerrel lenni, aki előtted már volt másokkal?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, szűz.


Igazából többször is lett volna lehetőségem barátnőt szerezni, illetve szexelni is, de sosem tettem meg, mindig meghátráltam. Nem vagyok aszexuális, mert érzek vonzalmat és sokszor úgy gondolom, hogy szívesen is csinálnám, de egyszűeren nem tudok elvonatkoztatni a ténytől, hogy több, mint valószínű, hogy akivel lennék, valószínűleg már volt ágyban legalább egy másik sráccal együtt. És engem ettől kiver a víz.


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy hogyan tudják az emberek olyan természetes nyugalommal venni azt, hogy a partnerükben előttük már másik ember(ek) nemiszerve volt benne, hogy más emberek nyála volt a száján, szájában... stb.


2019. aug. 13. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen igazad van!!!

Sőt, még pisil és menstruál is.

Tovább megyek, biztosan hányt is már az a lány...

Ha majd mégis veszel barátnőt a végén, figyelj a doboz és a fólia sértetlenségére! Nyugi, a fújás tesztet a jövendőbeliden steril gépek végzik. :)

2019. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Megnyugtatlak, hogy akik eddig tetszettek, sokkal több farkat kóstoltak már egynél ;)

Ha a szűz lányokra apácazárdában is nehezen találsz.Ha a való életben akarsz boldogulni, változtass gondolzásmódot, mert így csak csak csalódás fog érni. 23/L

2019. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
*Sorry, szűz lányokat a mondat kezdete.
2019. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Fú, ez szörnyű...

Gondolj bele, még a nőgyógyász is megvizsgálta őket.

Kész fertő!

2019. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Anyad szerinted szuz volt amikor vilagra bszott teged?
2019. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
12%

Akárhogy is nézem.... Szerintem is undorító... De már nem tudok mit tenni ez ellen.

Szerencse, hogy eddig sem én, sem párom nem voltunk annyira sok emberrel mert még gázabb lenne a dolog szerintem.

Viszont valahol muszály ezt elfogadni, de megválogathatjuk, hogy kivel kezdünk ki és kivel nem. Ha még egy másik bérrel volt eddig együtt az úgy elviselhető... De ha sokkal... Akkor nem.

2019. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha még csak a nyála lett volna a szájában, de a mai fiataloknál már .........
2019. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom a te anyad Szuz Maria
2019. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Az még hagyján, de az anyjuk nemi szervén jöttek ki!!! Fuh, szóba se állj ilyenekkel!
2019. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van, ilyen kellene sok .

Akkor a többi férfinak jóval több csaj jut.

2019. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!