Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak nagyon undoríto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nagyon undoríto ahogy érzem hogy folyik ki belőlem valami? Ti is érzitek?

Figyelt kérdés

Reggel van időnk szexre és mindig reggel szexelunk.

És szex után megyünk dolgozni na és engem akkor nagyon zavar ahogy járkálok jön kifelé....

Nagyon zavar


2019. aug. 5. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Használj óvszert.
2019. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer, vagy ne élvezzen beléd.


Esetleg betét

2019. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is utaltam szoval meg tudom erteni. Mivel sokaig folyik ki a cucc hiaba torlod meg magad. Szoval egy megoldas van, reggel ne menjen beled. Maskor oke de reggel oldja meg a parod mashova.
2019. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A betet nem lenne rossz otlet csak az a bibi hogy budos lesz es lehet majd erezni hidd el. Ugyh ezt nem javasolnam
2019. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, én is így szoktam járni. Hiába megyek el utána pisilni, az érzés megmarad. Van mikor felteszek egy tosztasági betétet, amúgy meg lehet szokni 😊
2019. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Szex reggel? Hű, ez a 2 szó nálam összeférhetetlen. :)
2019. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Neekem is kellemetlen szokott lenni, h összeszorított lábakkal futok a tus alá.

Próbáljátok ki, h nem beléd élvez a pasid hanem a hasadra, melledre, vagy a szádba.

L

2019. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok ki a zuhanyt szex és munka között, csodákat művel...

El nem indulnék úgy munkába hogy belém élveztek és utána nem tisztálkodtam.

2019. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

- Ehhh...

- Mi a baj?

- Folyik ki a leved.

- Még mindig??


Nekem az szokott segíteni, ha szex után - nagggyon nőiesen - beleguggolok a kádba/zuhanyzóba, kinyomom amennyire tudom (mint nagydolognál vagy "gyorsított" pisilésnél) majd a zuhanyrózsával és az ujjammal kimosom amennyire tudom, persze csak óvatosan.


Ha megyek valahova (reggelente nem szoktuk csinálni, egyelőre csak hétvégén tudunk együtt lenni, olyankor nem érdekel hogy jön-e vagy sem) akkor teszek be tisztaságit, és pakolok is magamnak párat, és cserélgetem.

2019. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szoktunk utána zuhanyozni
2019. aug. 6. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!