Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nedvesedtem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nedvesedtem be?

Figyelt kérdés
Ugye van egy barátom akivel nyilván csókolóztam már és akárhányszor csináltuk mindig nedves lettem tőle, de múltkor megcsaltam egy sráccal akivel csak smároltunkés tőle is nedves lettem akkor de utána megint találkoztunk és smároltunk de nem lettem az... Ugye 2 hete volt meg a mensim és most valamiért ilyen kis barnás foltot találtam a bugyimon, a barátnőim szerint ez tüszőérés. Plusz ma masztiztam de full száraz voltam. Ez lehet a tüszőérés miatt? Lécci normális válaszokat várok ne bántsatok elég tapasztalatlam vagyok még ilyen téren

2019. aug. 13. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nem követem a kérdést ne válaszolj, de ha ilyen megcsalós rbanc vagy remélem a büdös életbe nem fogsz többet benedvesedni ;)
2019. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Milyen könnyedén írsz arról, hogy megcsaltad a barátodat...
2019. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez teljesen normális meg esik hogy valakinek nagyobb az igénye szex téren és a barátja mellett másokkal is (akár nőkkel is) szexel. A fejlettebb országokban ezt nyitott kapcsolatnak hívják és egyre több fiatal él ilyenben. Szerelmet csak a párja iránt érez egy ilyen nő, a többi szexpartner csak testileg vonzza, lelkileg nem.
2019. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
#3: én is a nyitott kapcsolat híve vagyok, de az totál nem egyenlő azzal, hogy a párunk tudta nélkül lefekszünk/smárolunk mással a háta mögött.
2019. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek, a kérdezőnek beszélnie kellene a párjával erről. Ha normális a párja és elfogadó, akkor nem lesz gond és boldogan élhetnek nyitott kapcsolatban és a kérdező is kiegyensúlyozottabb életet élhet, nem kell titkolnia semmit és a szex is jobb lesz.
2019. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szervi oka valószínűleg nincs, smárolástól még senki nem lett terhes, a lubrikáció független a tüszőéréstől (sőt inkább kicsit erősíti).

Valószínűleg mentális okai vannak, a megcsalásból eredő tudat alatti bűntudat, lelkiismeret-furdalás.

2019. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! A barátom is megcsalt már és már hetek óta tervezem a szakítást csak még nem vettem rá magamat
2019. aug. 14. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is bunkó vagy.
2019. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves macsó csávó meg a kis ribike esete, szépek vagytok, megérdemlítek egymást.
2019. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!