Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelyszárazság? Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyszárazság? Fogamzásgátlót szedtem, és a szedés utolsó hónapjában nagyon száraz lett a hüvelyem. Egyszerűen nem nedvesedtem, mikor a párommal szeretkezésre került a sor! Pedig nagyon kívántam! ( a többi lenn)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy most, hogy abba hagytam mikor tér vissza minden a rendes kerékvágásba, volt valakinek ilyen problémája? amúgy máskor is teljesen száraz volt a hüvelyem a gyógyszer szedése közben, semmi folyás, semmi. Meddig kell még stresszeljem magam, hogy semmi nedv?! help!!!!
2010. szept. 24. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem lehet h.a ciklus pont abban a szakaszában jász amikor egyébként is szárazabb vagy?
2010. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de egész hónapban? azért az durva... most egy hete hagytam abba a gyógyszert, s várom a megváltást. eddig nem volt ilyen probléma. s rendesen volt folyásom is gyógyszer előtt, remélem minden visszatér a normálisba. csak kíváncsi vagyok, hogy valaki hasonló helyzetben nincs-e, nem-e volt
2010. szept. 24. 12:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van, váltani szeretnék tablettát. Lehet, hogy neked sem a megfelelő hormonszintű volt, és mást kellene (kellett volna) szedned. Szerintem egy pár héten belül helyre kéne állnia
2010. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon szépen köszönöm:) megnyugtató a válaszod, hogy nem vagyok teljesen hülye:)
2010. szept. 24. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Kell egy jó hónap, mire visszazökken a normális kerékvágásba minden. Ne mérgezzétek magatokat fogamzásgátlóval!
2010. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"Ne mérgezzétek magatokat fogamzásgátlóval!"


Választhattam: fogamzásgátló, vagy petefészek kiszedés. Előbbi bevált, és a nem szült lányoknál, akik érzékenyek a gumira nem nagyon van más (hatékony) választás. Inkább higgye azt a szervezetem pár évig, hogy terhes, minthogy tényleg az legyek. A fogamzásgátlóban lévő hormonok pedig megegyeznek a nők által termelt ösztrogénnel, és progeszteronnal, tehát itt a mérgezés kissé értelmetlen.

Üdvözlettel: egy orvostanhallgató

2010. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztosan elmúlik a hüvelyszárazságod, nekem is ez volt az egyik problémám a tabival, és miután abbahagytam, nem sokkal a régi voltam :)
2010. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

79%-os orvostanhallgató:

Azért nem minden lány allergiás a gumira. És ha vki nem allergiás rá, akkor a gumi jobb megoldás. Bár a "mérgezés" tényleg érdekes szó, de azért elég sok mellékhatása lehet a tabinak.

Persze még mindig jobb, mint az abortusz.

Egy másik orvostanhallgató...

2010. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez velem is így van mióta szedem a tablettát...
2010. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden hozzászólást, azt hiszem kezdek vissza zökkeni:) már a régi hüvelyi folyás is beindult, ez nem hiányzott, de ha ez a megoldása a szárazságnak, hát egye fene. annak aki azt tanácsolta, hogy ne mérgezzem magam fogamzásgátlóval, csak annyit, hogy nem jókedvemből szedtem, hanem mert hanem akár meddő is lehettem volna, ezért szedtem, s valószínű még szednem kell, csak most várom az eredményeket. nem mindenki jókedvéből, dalolva szedi:) sajnos vannak bajok, amikre ez az orvosság, ha tetszik, ha nem...
2010. szept. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!