Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk/férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk/férfiak, ti szeretitek análisan kényeztetni magatokat, vagy esetleg a párotok szokott veletek ilyet?

Figyelt kérdés

Hallottam valahol, hogy a hetero pasiknak is bejön, ha análisan kényeztetik őket. Rátok jellemző? És, ha igen, hogy csináljátok?

18/L



2019. aug. 14. 08:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Hat elég kevesen szeretik,mert a b*zis jut az eszükbe de volt pl. hogy kipróbáltam és az illető észre sem vette,hogy " oda " nyúltam csak megjegyezte,hogy mitől volt ilyen jó 😅 én nőként is elutasítottam az ujjal, kézzel történő vagy mindennemű anális dolgot,mikor ugyanez történt, észre sem vettem csak utólag mondtak el ,hogy amúgy az ujjam.... Szóval lehet jó csak legtöbben erről nem is fognak tudni. :D
2019. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

A "nagy" 30-40 korosztály, akik szeretik abban kíélni magukat, hogy fiatalabbakat szólna le. Dehát ilyen a kapuzárási pánik 😉az ember sír a fiatalsága után és irigy. Könnyű őket sértegetni, de akik ilyen okosak és mondogatták, hogy "bezzeg az én időmben" nem gondolnak bele, hogy esetleg a social média, és, hogy szinte lehetetlen egy percet fordítani a gyerekre, teszik ezt a generációval, és amikor lenne egy kis idő akkor is a barátnővel cseveg, hogy Julcsi kivel kavar a gyárból gyerek nevelés helyett, a gyereknek meg inkább odaadja a telefont (Tisztelet a kivételnek!)Erről ennyit!


Várom továbbra is a KÉRDÉSEMRE a válaszokat! 😉

2019. aug. 14. 12:27
 23/36 anonim ***** válasza:
18%
30-40 között kapu milyen pánik? Sok 39 éves nő jobban néz ki mint sok mai 20-on éves, cöhhh:D
2019. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
A 40-es nők inkább neveljék a saját gyerekeiket, ne a tizenéves fiúkról fantáziáljanak.
2019. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
96%

Létezik ilyen, nekem is volt szerencsém 3 ilyen pasihoz is. Kettő csak arra vágyott hogy kinyaljam, a harmadik viszont élvezettel vette hogy megujjaztam;)

Sosem láttam még pasit annyira élvezkedni, es szeritem ezt nagy hiba összekapcsolni a homoszexualitással...

2019. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25 Nagyon adlak! 😉

#26 Köszönöm. Ilyen válaszokat várok!

2019. aug. 14. 14:57
 27/36 A kérdező kommentje:

Bocsi

#24

#25

2019. aug. 14. 15:08
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
#24 nem is tudom, kik szoktak 40-es nőkről àlmodni, mert mondván nekik milfff kelll?🙄
2019. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
#23 Mondogasd a tükörnek. Kell az önbizalom 😘
2019. aug. 14. 15:54
 30/36 anonim ***** válasza:
79%
Mint mindenhol, itt is a kereslet határozza meg a kínálatot. Tehát ha felmerül ilyen kérdés, akkor nyilvánvalóan elég természetes, sokak által művelt dologról van szó. Mindazonáltal én a magam részéről ha már 60 évig elvoltam anélkül, hogy a seggemben kurkásztam volna, erre a kis időre már nem fogok változtatni.
2019. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!