Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám magamat análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamat análisan "kényeztetni"?

Figyelt kérdés

Mivel sajnos nincs senki aki "besegítene", és szűz vagyok, ezért szeretném magamat egyedül tesztelgetni..


De az ujjammal elég kényelmetlen, más erre a célra kifejlesztett eszközöm pedig nincs..

Milyen tárgyak vannak 'házilag' ilyen célra?


2015. júl. 14. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyha esetleg nem lenne egyértelmű egy 'Homoszexualitás' kategóriában, azért elmondom, hogy fiú vagyok..
2015. júl. 14. 21:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idézek egy korábbi válaszból:

"Később kipróbálhatod a prosztatád izgatását, amivel szintén egy teljesen új élményt élhetsz át. De ehhez fel kell nyúlni a fenekedbe, amiben bár semmi homo-dolog nincs, de a férfiak mégis szégyellik kipróbálni, mondván ez "meleges" (meg a nagy fenéket az). Miután beöntéssel alaposan megtisztítottad a fenekedet, dugd be az egyik ujjadat a popsidba. Ne mozgasd, csak tartsd ott. Miközben a farkad izgatod, érezni fogod, ahogy meg-megfeszül a záróizmod. Próbáld meg teljesen lazán tartani. Amikor közeledsz az orgazmushoz, az ujjaiddal kitapinthatsz egy keményebb pontot, ez a prosztatád. Próbáld meg masszírozni a bent lévő ujjaddal, és mielőtt érzed, hogy elélvezel, hagyd abba a farkad izgatását, de a prosztatádat masszírozd nagyon erősen. Ha jól csinálod, nem lüktetve fog kijönni az ondó, hanem olyan érzés lesz, mintha kipisilnéd. A makkod nem lesz érzékeny, és a vágy is megmarad az azonnali folytatáshoz, és elélvezhetsz így újra meg újra, többszörös orgazmusod lehet. Személyes tapasztalataim szerint bár ujjal eléggé kényelmetlen, vehetsz egy női G-pontot izgató vibrátort, azzal sokkal jobb:

[link]

A vibráció is adni fog egy plusz érzést hozzá. Az a lényeg, hogy próbáld meg minél tovább nyújtani a masztival töltött idődet. Szánj rá nyugodtan akár két órát is, ami csak erről szól."


Szerintem sem érdemes házi dolgokkal kísérletezni, veszélyesebb. Nem véletlenül vannak erre a célra kialakított eszközök.

2015. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért hozzátenném, hogy csak attól, hogy magadnak csinálod análisan, még nem leszel meleg, a tévhittel ellentétben.
2015. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
hát, én egy 24 centis dildót használok, ami jó eres, és így elég jól kitölt. amíg nem volt meg, vastagabb répát, uborkát haználtam. az uborka amúgy nagyon bejött, azokat lovagoltam meg inkább :))
2015. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kígyóuborka,cukkini. .......ezek vannak otthon általában,és olcsó !!!!,ami lényeges.
2016. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!