Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nagy fenekű lány is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nagy fenekű lány is, kapja a beszólásokat a többi csajtól a fenekére? És azoknak is szokták csapkodni a seggét a csajok?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak így felénk van így, hogy a kis fenekű lányok "terrorizálják" a nagy fenekűeket?
2019. aug. 14. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a melleim is nagyok es a fenekem is.

Kisebb baratnoim rendszeresen irigykednek. Plane, hogy az egyik szembeszomszedom... Estefele bringazasbol hazaert, es latta, h a redony felig van huzva, es csak a kislampa eg, aminel alig lehet latni vmit, max ejszaka kapcsoljuk fel, hs kimegyek inni vmit.

En azt mondtam neki, hogy elutazunk.

O meg azt hitte, valami baj van...

A sztori annyi volt, hogy hat hogy is mondjam... Kicsit ujitani akartunk a parommal... Es addig heccelte az egyik haverja, aki az orszag masik vegeben el, hogy elhivtuk latogatoba. Az en pofam es a srac pofaja is most legyen nagy.

Mi pedig iszogattunk es belelendultunk a harmasba...

A baratnom meg ezt meglatta...

Hogy a ket fiu csatakosra izzadva orultek modjara elvezi az estet velem :D

Majd egy honapra ra meselte el, hogy o nem ia gondolta, h egy duci lannyal ennyire jo egy ferfinak...

Megkaptam, megertettem :) Azota folyton megjegyzeseket tesz, hogyha a ferje nem lesz otthon, ő atjonne kicsit hozzank...

Nekem ennyi a tapasztalatom!

Mielott jonne a kioktatas: mi attol szeretjuk egymast, hogy a szexualitast maskepp is megeljuk!!!

2019. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Az hogy a nők kibeszélik egymást természetes, az hogy csapkodják, fogdossák egymást már nem annyira. Ez inkább gúnyolódás, rosszindulat, amit táplálhat az irigység is (mert más tulajdonságaira féltékenyek) főleg ha "célzottan" történik.
2019. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez pont olyan, mikor a kismellű csajok leszólják a nagymellű csajokat, hogy "fúú, milyen lógó tőgy", meg hasonlók, irigység van a háttérben.
2019. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs. Nem is csapkodják a fenekemet, de nem is szólnak be.
2019. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!