Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit kedveltek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit kedveltek jobban, ha a lány nőies és kicsit nagyra tartja magát vagy ha kicsit gyerekesebb, érti a poénokat, beszólásokat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki a fene kedveli, ha a kiszemeltje nagyra tartja magát...? xD

Aki érti a poénokat, az nem lehet nőies? Aki nőies, az mindenképpen beképzelt is? Aki gyerekes, az nem tarthatja nagyra magát? Satöbbi-satöbbi-satöbbi...


A válasz pedig: nőies, néha gyerekes, érti a poénokat.

2016. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, rám mindegyik érvényes, mégis boldog harmonikus párkapcsolatban élek. Plusz a férfi munkatársaim is nagyon kedvelnek.
2016. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az nem pozitív tulajdonság, hogyha valaki nagyra tartja magát. Meg amúgy mire is fel? A legtöbb magyar lány azért tartja nagyra magát, mert jól néznek ki. Hűha... Nyertek a genetikai lottón, szerencséjük volt. Persze más a helyzet akkor, hogyha valaki azért néz ki jól, mert rengeteg energiát és időt fektetett ebbe, például lefogyott több tíz kilót azért, hogy úgy nézhessen ki, ahogyan szeretne. De ezt nem akarom ide sorolni. :D


Szóval az én szememben a "nagyra tartja magát" valaki és az, hogy valaki tisztában van az adottságaival, helyén van az önbecsülése és kellőképpen magabiztos, az két egymástól NAGYON távol álló dolog. Az elsőt elítélem, a másikat pedig becsülöm.


Azt meg szeretem, hogyha egy lány érti a poénokat és beszólásokat, ne legyen fap*na... :) 20/F

2016. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nőies vagyok, de közben kicsit gyerekes (naiv, idealista, cuki, ezeket kell ezalatt érteni), és elég vagány is, értem a poénokat, beszólásokat.


Sosem volt problémám a pasizással, sőt, elég nagy sikerem van az erősebb nem körében, azt kell mondanom :) Szerintem ez egy elég nyerő párosítás :D


Oh, és egy kicsit nagyra is tartom magam, bocsi. Nem csupán a kinézetem miatt, bár bevallom őszintén, azért azt sem egyszerű fenntartani, de szerencsére a külsőmön kívül egy csomó más értékes tulajdonságot fel tudok mutatni (szerénység? :P ). Szerintem ezek egyike sem zárja ki egymást, sőt, minthogy emberekről beszélünk, nagyon is valószínű, hogy ezek valamilyen fokú keveredésére lehet számítani a legtöbbeknél, senki sem fekete-fehéren rendelkezik ilyen-olyan tulajdonságlistával.

2016. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nőies és néha kicsit gyerekesebb is tud/mer lenni. Az, hogy érti a poénokat, ettől független alapkellék :D
2016. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nőies is vagyok, nagyra is tartom magam, és a humorom is jó, akkor én most megtörtem a tér-idő síkot vagy mi? :D
2016. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!