Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány a legjobb barátjával akarja elveszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és még szűz. Voltak barátaim, de mindegyikkel nagyon hamar vége lett a kapcsolatnak és három hét után nem fogok lefeküdni valakivel akit alig ismerek.


Viszont már szeretném tudni milyen a szex, de úgy látom jelenleg nincs rá alkalmas férfi (mivel nem vagyok most kapcsolatban).


A legjobb barátom egy 23 éves srác, kb 1 éve ismerjük egymást. Mindent megbeszélnünk így ez is szóba került és hirtelen jött az ötlet, mi lenne ha vele csinálnám. Ő azt mondta benne lenne ha nekem is oké. Egyikünk se hajtott rá a másikra soha, szerintem mind a ketten jól nézünk ki de mindig is barátok voltunk.


Többet nem akarok tőle és ő se tőlem, viszont mivel benne teljesen megbízom, ő teljesen alkalmas erre.

Úgy beszéltük meg, hogy a szex után minden úgy folytatódik majd mint előtte.

Benne felmerült a kétely, hogy nem lesz-e majd amiatt baja a barátságunknak. Szerintetek feltétlenül, minden esetben megromlik a barátság egy ilyen eset után?

Veszít bármennyit is egy nő az “értékéből” ha ezt megteszi?


Véleményekre lennék kiváncsi.

Köszönöm


2019. aug. 14. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak most gondoljátok így, h szex után mindent úgy fogtok folytatni ahogy előtte.

Ez nem így lesz!

Minden megfog változni, ha látjátok egymást akkor azonnal az jut majd az eszetekbe h milyen volt vele a szex, vagy h milyen a teste stb.

Ebből nem egy alkalom lesz, hanem több, és egy idő után elkezdesz kötődni a haverodhoz.

L

2019. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaki beleszeret a másikba és ha nem kölcsönös akkor egy barátságnak vége mérlegelj megéri? Ha a sexre alkalmasnak érzed magad akkor ezt is meg tudod ítélni
2019. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fél évig szexeltek, majd az egyikőtöknek lesz egy szerelme, ami miatt megszakítja a szexkapcsolatot. Ezen a másik megsértődik és soha többé nem lesznek barátok.
2019. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

hajrá, viszont nem lesz soha olyan a barátság mint régebben. Lehet jobb lesz, lehet rosszabb lesz, de ugyanolyan TUTI nem marad.

Viszont számíts arra, hogy egy menet nem menet. Főleg az elején. Ha te elkezded, pár nap múlva megint nagyon kívánni fogod újra és újra, főleg azokat a dolgokat amiket még ki akarsz próbálni, szóval úgy menj bele, hogy mondjuk egy hónapig kidugjátok magatokat és utána annyiban marad.

2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Van benne valami. Emiatt én is aggódom kicsit most már, hogy utána megváltozna minden. Nem akarom elveszíteni mint barátot, 10 éve vagyunk egymás mellett, albérletbe is együtt akarunk menni.

Most nem gondolom úgy hogy zavarna ha mondju lenne baratnoje, mindig is támogattam ebben és ő is fordítva. De most kicsit elgondolkodtam mert ha tényleg elrontaná a barátságot annak nem örülnék.

Bár amikor felhoztad a dolgot elég lazán kezelte, mondta is hogy miért ne stb, de aztán ő is mondta hogy nem lesz e ebből baj később.

2019. aug. 14. 15:13
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha most dugtok, akkor az már soha többé nem lehet barátság sajnos 🙁


Utána vagy előre menekültök, és kapcsolat lesz belőle. Vagy örökké el kell felejtenetek egymást.

2019. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, lefeküdtetek?
2022. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Halljuk, mi lett? Hadd okuljunk
2022. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!