Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb taktika az lenne ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb taktika az lenne ha várnék?

Figyelt kérdés

Röviden a történetemről: 20 éves vagyok, 2 éve volt egy kapcsolatom. Szinte meseszerű volt. Egész kapcsolat során alig veszekedtünk, minden téren stimmeltünk. Apróbb viták voltak, 1-2 dolog volt amiben nem értettünk egyet, de én mindig kész voltam kompromisszumra, mert szerettem.

A lényeg, hogy másfél év után jött egy nagydumás, menő srác és apránként tönkretette. Először csak kisebb viták voltak “ő csak egy barát” és hasonlók, majd szépen mérgezte a jelenlétével a kapcsolatot. A vége az lett, hogy a lány szakított velem a srác miatt, tetszett neki az újdonság és hasonlók. Nyilván nekem elég rossz volt, már túl vagyok rajta.


Most viszont fordult a kocka és egy másik kapcsolatnál kicsit tudatosan, kicsit véletlenül én kerültem az “elhódító” srác szerepébe.

Várjak, hogy esetleg maguktól szakítanak így pedig megmaradok “jófejnek”?


Voltatok már ilyen helyzetben? Mi a jó megoldás?



2019. febr. 22. 00:07
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:

Mivel voltál a másik oldalon is így tudod hogy mi a helyes döntés...

Az meg már csak a te döntésed hogy meglèped e ami téged jellemez vagy nem lèped meg ami szintén téged jellemez


Te életed te dönts belátásod szerint

2019. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy Téged ez annó milyen kegyetlenül érintett,akkor most el kêne gondolkodnod,hogy miért akarodmegtenni mâssal.


Amùgy ha elhódítod se lesz hosszù életű ez a románc,ùgyhogy lényegében Rád van bízva.

2019. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Olyan szempontból más a helyzet, hogy a mi kapcsolatunk a mai napig működne ha nincs az a másik srác. Ismert vagy ezer embert és ez az egy volt aki nyomult és célt ért el. Először csak haverok, aztán csak egy barát és végül sikerült elhódítania.

Ellenben itt amit én külső szemlélőként látok, ez nem egy jó kapcsolat. Tehát ha én holnaptól teljesen megszakítok minden kapcsolatot a lánnyal és kiköltözök például Új-Zélandra, ez a kapcsolat valószínű nélkülem is tönkre fog menni.

Ha elkezdek komolyabban nyomulni akkor lehet viszonylag hamar vége lesz ha nem akkor egy kicsit később lesz vége. Nem csak én látom úgy, hogy nem az igazi köztük, több közös ismerős is úgy véli, hogy valami nem oké a sráccal.


Tehát igen, nagyon rossz volt annakidején a másik oldalon lenni. Viszont ott egy jól működő kapcsolatba rondítottak bele. Most viszont az a dilemma, hogy várjak hátha vége lesz magától és akkor én maradok “ártatlan” vagy kezdjek el próbálkozni és akkor vége lehet hamarabb is.

Ha látnám/tudnám, hogy ez egy álomszerű kapcsolat köztük, akkor meg se próbálnám.

2019. febr. 22. 09:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet az a srác is ùgy látta külső szemlélőként,hogy az exeddel a kapcsolatod nem tùl rózsás.Szóval,amit Te belülről gondolsz az egy dolog,a külső szemlélődő meg akár teljesen máshogy láthatja.Jófiù semmiképp nem leszel.☺ Szerintem egy tanulságot kell levonni ebből,hogy veled is megtörténhet.
2019. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A többi meg rajtad áll.Sz*ar ember se váluk belőled,ha bepróbálkozol.
2019. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a csaj és úgy gondolod megéri belevágni akkor nyomulj rá! Az élet pont attól igazságos, hogy mindenkivel igazságtalan. :) Rád sem volt tekintettel senki a múltban.
2019. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem akkor nálatok nem csak a srác volt a hibás, hanem a barátnőd is. Ha olyan jó lett volna a kapcsolatotok akkor az exed nem hagyta volna így elfajulni a dolgokat.


Külső szemlélőként persze h azt látod most bele az ő kapcsolatukba, h milyen rossz lehet.


És igen, te már voltál abban a szituban, mégis képes lennél te is szétszedni őket, akkor semmivel sem vagy különb a múltkori sráctól.

A csaj meg megint jól jön ki a dolgokból. Aki akkor fájdalmat okozott neked. Én inkább a csajt leckéztetném meg a helyedben, h tanuljon belőle.


23L

2019. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20 évesen ne siránkozz azon hogy elment egy lány.

Fiúból lányból van épp elég.

És ha ebben a korban szakad egy kapcsolat nem kell felelősöket keresni. De a későbbiekben már nem csak 2 ember a felelős egy szakításért. Ha te lettél volna nagydumás, szórakoztató, kielégítő, akkor a lány veled maradt volna. ha a lány lett volna kicsit állhatatosabb, hűségesebb veled maradt volna. Ha a fiú lett volna kicsit gerincesebb, nem csapott volna le a lányra. De az élet ilyen. Ha belefér neked, hogy elronts egy kapcsolatot, tedd. Ha nem éreznéd gerinces dolognak várj, vagy keress mást.

2019. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Félreérted, nem az exemről van most szó, vele nem is tartjuk a kapcsolatot mióta szakítottunk. Megismertem egy másik lányt, és Ő van kapcsolatban.

Láttam már néhány kapcsolatot véget érni, látom milyen az ha valami nem működik jól. Aztán persze lehet, hogy a mi kapcsolatunkba is azt látták bele, hogy nem jó, nyilván ez egy szubjektív dolog.

2019. febr. 22. 10:35
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat a 7. válaszolónak akartam címezni az előző kommentem.


Igaz lehet az is, hogy ha anno én vagyok nagydumás, menő srác akkor velem maradt volna, bár szerintem nagyban hozzátett a srác sikeréhez, hogy újdonság volt. Ha majd 2 évig én vagyok a nagydumás, szórakoztató, menő gyerek, akkor arra unt volna rá, és jön egy csendesebb szerényebb srác aki elhódítja, mert az lett volna újdonság.

Viszont tény, hogy a végső döntést a lány hozta meg, és ez nem lesz másképp a mostani lánynál se. Ha nem akarja elhagyni a barátját, akkor lehetek én akármilyen nem fogja.

2019. febr. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!