Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még múlt tanévben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még múlt tanévben egy férfi tanár többször is nézett, amikor folyosón meglátott, akkor vonzónak talál, tetszem neki?

Figyelt kérdés
Volt amikor nem néztem rá direkt, csak a szemem sarkából láttam hogy nézett. Egyszer feltűnőbben a melleimre is ránézett.
2019. aug. 14. 12:43
 1/9 subrette ***** válasza:
87%
Bizonyára nem véletlenül nézett. Tetszel neki, beindítod a fantáziáját. Csak peche van veled, mert a tanárod.
2019. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
És ha igen akkor mit fogsz csinálni?
2019. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem tanít 😊 csak érdekel, azért kérdeztem, nem akarom kirúgatni magam :'D
2019. aug. 14. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

A tanár is ember, nem csak az utcán nézi meg a csinosabb nőket - de ez még nem jelenti azt, hogy akar is tőle valamit. Nap mint nap mennek el mellettem csinos nők az utcán, van amelyiket (kulturáltan, nem tolakodón bámulva) meg is nézem, mégsem akarom mindent megd...ni.

Szóval a tanár is ember, de ha tetszel is neki a bankettig nem fog semmit csinálni.

2019. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Tanárfétis?? Valahogy sok ilyen kérdés van mostanság. Amúgy meg megnézett. És?? Az még szerencsére nincs tiltva.
2019. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy tilva van-e. :D Örülnék ha a kérdésre válaszolnál.
2019. aug. 14. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy csak borzalmas az öltözködési stílusod.
2019. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bejössz neki.
2019. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!