Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 közötti férfiak! Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közötti férfiak! Csak azoknak a lányoknak a testét nézitek meg többször is, akit vonzónak találtok? Akár le is feküdnétek vele?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

igen

igen


budapesti férfi

2019. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2019. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Akit megnézek azt nem véletlenül.
2019. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Eloszor is meg kell neznem,hogy lássam jó alakja van,de amugy igen.Siman lefekudnek egy szep egeszseges nővel.A kulsoseg nagyon fontos hiaba rizsaznak ossze vissza az emberek.Ha valaki nem iegenyes es csunya akkor annak nem adnak eselyt az emberek.Aztán hogy szex alatt mennyire mukodnek jol a dolgok az mar a kolcsonos osszhangon mulik.
2019. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy le is feküdnék-e egy számomra vonzó lánnyal? Kizárt!!!
2019. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván, minek bámulnék olyat ami nem tetszik. De ezzel gondolom mindenki így van, nem csak a 30-40-esek
2019. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És akkor ha észrevettem hogy egy illető többször megnézte az alakom, egyszer a mellem akkor vonzódik hozzám? :)
2019. aug. 5. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Azt jelenti, szívesen meghívnám egy adag spermára!
2019. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, és meg a szádba is beleélvezne. Én úgy szoktam.
2019. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Én már egy nőre sem nézek rá nehogy megsértsem az egóját!

Sokszor hallottam, olvastam itt is hogy ha egy nő csinosan öltözik akkor sok pasinak csurog a nyála utánna és őt ez nagyon bántja mert magának öltözött ki úgy nem azért hogy más pasik megbámúlják.


Éppen ezért én ott kerülöm a nőket ahol lehet, nehogy megsértsem őket..


F/41

2019. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!