Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti élveztetek már a gatyátokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élveztetek már a gatyátokba fiúk? Mitől, mikor, és milyen érzés volt? (20L)

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen soha
2019. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ejjeli magomleskor,erotikus alom miatt,szar erzes,ilyen ragados lesz a gatyad.18/L
2019. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Hippi 😂😂😂😂😂
2019. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
#3 Ja,bocsanat lemaradt.Szuz lany vagyok:)
2019. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Se a gatyámba, se máshova. Igaz, még csak 36 vagyok.
2019. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem fiú vagyok, de egyszer egy fiú élvezett a gatyájába tőlem. :) Házibuli, üvegpörgetős játék, a fiú széken ült, én fehérneműre vetkőzve táncoltam neki az ölében. Hamar dudor nőtt a nadrágjára, ahogy ráültem és kicsit csúszkáltam rajta bugyiban, kb két perc alatt átázott a farmerja... :)
2019. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lánytól is élveztem már így el, úgy, hogy a nadrágomon keresztül dörzsölte illetve volt, hogy olyan helyen voltam ahol nem tudtam elővenni ezért a zsebhokival oldottam meg.
2019. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolás koromban az iskola gondnok nője középkorú jó alaku nő volt. Elég kihívoan öltözöt, láthatoan élvezte hogy a kamasz fiúk legeltetik a szemük rajta.

Egyszer kapus voltam, az előtérbe kellett ülnöm egész nap, ahol a gondnokság volt. Le föl mászkált előttem. Iszonyuan kivántam, látta rajtam és direkt riszálta magát. A farkamra nézet és nyalta a száját, látta hogy dudorodik a gatyám.

Amikor senki nem volt ott masszíroztam kicsit, nem akartam de bele élveztem a gatyámba véletlen.

2019. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben, farokveréseim kezdetén, fecskében voltam, és azon keresztül erősen dörzsöltem, és viszonylag hamar elmentem. Nagyon kellemes volt, nem kellett fogni, egyszerűbb volt dörzsölni, és isteni érzés volt, ahogy éreztem, hogy a farkam végénél összegyűlik a cucc.
2019. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen, éjszakai álmok után többször is, de egyszer egy ismerős csaj miatt is történt.

Találkoztunk este a parkban, leültünk dumálni. Először csak mindennapi dolgokról, majd később szexről. Meg is kívántam akkor hirtelen, de rövid időn belül valahogy az a bizonyos kínos csend lett. Erre felpattant valami tök átlátszó dumával, hogy ott egy bogár vagy pók... és beleült az ölembe. Gondoltam most kell cselekedni és nem pofázni. Elkezdtünk csókolózni, nyilván keményedett is aminek kell. El is kezdte mozgatni a csípőjét, én markoláztam a fenekét. És én akartam neki jelezni, hogy mindjárt..., de ő belém csókolta a szót. Tudta nagyon jól a dolgot, direkt így csinálta.

Jó érzés volt, nem volt utána semennyire sem kínos.

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!