Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, szerintetek emiatt nagyon fájni fog az első?

Figyelt kérdés

Szoval az a baj, hogy elég szűk a hüvelyem.

Egy ujjal még nem annyira faj, ha ujjazom magam, viszont két ujjam már nem tudom betolni, mert iszonyatosan fáj.

Eléggé nedves vagyok általában, mégsem segít.

Mivel gondolom egy férfi nemiszerv vastagabb mint egy ujjam, gondolom az is fajni fog. Valami tanács?


2019. aug. 14. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nagyon fajt az elso szex, ettol függetlenül nálad alakulhat máshogy.
2019. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Ha fokozatosan, lépésről-lépésre csináljátok akkor kicsi az esély a fájdalomra!
2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig válaszolóknak.

Persze, gondoltam, hogy nem szabad elsietni. Viszont ha magamnak is fáj, akkor partnerrel sem lenne sokkal jobb gondolom.

2019. aug. 14. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem teljesen más lesz majd, ha valaki más teszi be, mint te magadnak...
2019. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok szűz, de néha nem is fáj, ha kettőt berakok.

A szüzesség elvesztése fájni fog, és az azutáni szexek is, nekem 4-5 alkalommal lett nagyon jó érzés. Időt kell hagynod magadnak, hogy a tested hozzászokjon. :)

2019. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Jól ki kell nyalni a nunidat előtte, felizgatva alaposan, s ujjazni, hogy be tudja fogadni a gyíkot.
2019. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha jó a partner, figyelemmel van rád, sokat pettingeltek, megtanultok ellazulni egymással, akkor nem lesz gond. Azon a lyukon egy baba kifér, szóval ha jó a felkészülés, akkor egy farok nem lehet gond! 🙂
2019. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen vastagabb. De van pasid? Meg kéne kérdezni tőle, hogy mekkora van neki. Óvszert is úgy kell választani, vastagságra. 2,5-3cm-től felfele vannak pénisz méretek. (Akár 5,5-6cm vastagságig)


Amúgy vannak mű péniszek amivel lehet gyakorolni. Síkosítót is érdemes használni szex előtt.

És fontos a kommunikáció, ha a srác nem figyel rád azonnal szorongasd meg a golyóit.

2019. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szülésnél más is történik, amitől kifér a baba...ne hasonlítsd a szexhez a szülést.
2019. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tévhit az, hogy az első alkalom mindenkinek, mindenképpen nem fáj. Mert nem fáj mindenkinek. Ha viszont eleve rágörcsölöd magad, hogy fájni fog és e miatt nem tudod magad ellazítani, összeszorítod a hüvelyed tudat alatt akkor tényleg kellemetlen tud lenni.

Lazíts, lazíts, lazíts, csak nyugodtan, jelezz vissza a partnerednek fokozatosan, ez nem lóverseny, arról szól, hogy kellemes legyen. Ha első alkalommal nincs behatolás akkor is van megoldás arra, hogy mindenki jól érezze magát, majd akkor egy másik alkalommal. Türelem jó sexet terem :)

2019. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!