Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi elmondta mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi elmondta mekkora a pénisze, nagyon fájni fog ha nekem ő lesz az első?

Figyelt kérdés

Fájni fog az első, tudom is. De nem a szűzhártya miatt izgulok, hanem mert amikor masztizok szoktam magam ujjazni, a szűzhártyám már régen átszakadt sportolás miatt (RSG) viszont két ujjat már így is kényelmetlen magamnak feldugni, pedig nagyon picike ujjaim vannak. A barátnőm szerint nem kellene fájnia.


Eddig még csak rá sem néztem a pasikra. Nemrég megismerkedtem egy idősebb férfival, már tapasztalt és ért a szexhez, ami sokat segít nekem is, mert nem érzem még teljesen készen magam. Kedvelem, mert türelmes, és legutóbb amikor beszéltünk, említettem neki, hogy masztiztam és két ujjamat dugtam a puncimba, ami nagyon feszített és nem tudom elképzelni, hogy ennél több ujjam beférjen oda, erre ő kinevetett és mondta, jóval nagyobb testrész is befurakodik majd oda, és az sem fog nagyon fájni.


Azóta is ezen kattogok, izgulok emiatt, szeretnék már lefeküdni vele, de nem akarom, hogy nagyon fájjon, pedig ő is mondta, hogy fájni fog, ugyanakkor ennek ellenére is kívánom őt. Ez egyébként normális? Szabadna ilyet éreznem?


Lényeg a lényeg, annyira érdekelt, hogy rákérdeztem mekkora az a testrész ami be fog furakodni a puncimba, viccesen küldött egy képet az ujjairól. Este beszélgettünk, akkor már megkérdeztem mekkora pénisze van, számszerűsítette de úgy nem tudtam elképzelni. Szerinte a hossza egyáltalán nem is számít az első alkalmakkor, a vastagság fontosabb, és neki vastag, amiért egyrészt azért ne izguljak, mert óvatos és tudja használni, másrészt pedig, szeretik a lányok. De ne számítsak tündérmesére, először fájni fog nekem, jobb ha felkészülök.

Kicsit mintha élvezné, hogy bosszanthat ezzel, nem is tudom, gyakran szekál, de valamiért mégis le akarok már feküdni vele, pedig nem sokszor találkoztunk, de mégis hatással van rám, egyszerűen olyan férfias.

Végül azt mondta, a méret pontosan olyan vastag mint egy wc papír guriga.

Kíváncsiságból letekertem egy teljes tekercset és basszus az nagyon vastag, éppen csak körbeértem az ujjaimmal, kizárt, hogy egy ekkora izé beférjen oda! Én nem akarok így szexelni, szerintem nagyon fájna, most meg már ezen kattogok, de egyébként nem lehet, hogy ezzel is csak szívatni akar? Ugye ez nem is egy normális méret, ennél azért kisebb egy pénisz, nem? Ne gondoljatok olyan lánynak, de az is eszembe jutott, hogy ezt be sem lehet normálisan kapni.


Jó, lehet túl sokat izgulok az egészen, mert egyébként hajlamos vagyok rá. Talán jobb volna, ha már túl estem volna rajta és akkor nem kellene izgulni ezen.


Bocsánat a feleslegesen hosszú sorokért, de borzasztóan bizonytalan vagyok.



2019. jún. 25. 19:15
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
88%
Fő az ellazulás :)
2019. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Először is, nyugodj meg. Mindenki túlesik ezen, és túl is élték az első alkalmat. Igaza van, az első lehet kellemetlen lesz, de hidd el hogy az első pár löket után már kellemes lesz neked is és élvezni fogod. Mivel idős, ez egy plusz pont mert tudja hogy téged elő kell készíteni (és jó nedves legyél) és óvatos lesz. Szerintem engedd el magad, nem kell erre ennyire ráfeszülni, mert akkor tényleg fájni fog mert nem tudod magad elengedni. Jó lesz😊
2019. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Versenyek előtt is ugyanezt csinálom, addig szét idegelem magam, aztán amikor mi jövünk, addigra általában már lenyugszom.

Biztos jó lesz, meg tudom, hogy fel fog izgatni. De hát mégis bizonytalan vagyok.

2019. jún. 25. 19:27
 4/25 Halmai Annamária ***** válasza:
22%
Én tuti nem feküdnék le egy ilyen perverz alakkal.
2019. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

Te most csak a szüzességedet akarod elveszíteni a férfival?Semmi mást?Mert számomra lealacsonyító ahogy kezeli a helyzetet.De az is,hogy ahelyett hogy ismerkednél a masztis kalandjaidat osztod meg vele.


A wc papìr gurigájának belsejére gondolt szerintem,nem a letekert gurigára.Az meg nem számít hù de vastagnak.Nem aggódnék emiatt.De ezzel is csak hülye helyzetbe hozod magad,ha ezt még meg is osztod vele.

Kb. Semminek nem néz/fog nézni így,csak egy cafat kis szűz lánykának,akivel eljátszadozik és jót nevetgél rajtad.

2019. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A hossz ilyen szempontból tényleg másodlagos, mivel abból annyi megy be, amennyit beengedtek. A vastagság ugyan tisztességes, de így, hogy nincs szűzhártyád, talán kevésbé fog fájni. Ugyan vastagabb a phasz, mint az ujjad, de egyrészt nincs benne csont, finomabb rajt a bőr és áramvonalasabb is, mint a két ujjad összefogva. Síkosítót esetleg szerezz be az alkalomra, ha nagyon félsz, de megnyugodhatsz, nem fogsz beleőrülni a fájdalomba.
2019. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerinted ez a pasi lesz eléggé türelmes és kitartó, hogy felizgasson annyira, hogy ne fájjon?


Ugyanis nem kell fájnia. Csak ahhoz sok idő, türelem és odafigyelés kell.

2019. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 xKakashix ***** válasza:
100%

vastagságra az még nem is olyan vészes.. ránézésre a guriga nagyon vastagnak tűnik mert teljesen kerek míg a pénisz nem.. nincs okod parázni, ha tényleg tapasztalt tudni fogja mit kell csinálnia, szépen ellazít téged, remélhetőleg lesz egy hosszú kellemes előjáték, ha szerencséd van jól is fog nyalni :D

a legjobb tanács amit adhatok, hogy élvezd.. és ne félj terelni őt majd úgy ahogy neked jobban esik és jobban élvezed annak ellenére, hogy tapasztalt... mi is akkor élvezzük a legjobban amikor ti is :)

2019. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 he84 ***** válasza:
Hidd el kérdező, hogy a hüvelynyílásba sok minden befér, még egy WC papír gurigánál is vastagabb, nagyobb dolgok is. Külömben hogy tudnának szülni a nők? Kicsit gondolkozz, mielőtt ezen agyalsz már szinte pánikszerűen. A hüvelynyílás eléggé tágulékony, még ha nem is érzed úgy rögtön, kár ezen aggódnod. Nem bántani akarlak, mielőtt még te, vagy bárki más azt hinné, csak kissé csodálkozok ezen a részén. Lazulj el, ne görcsölj rá, mert akkor még jobban fog fájni. Legyen elég előjáték, legyél nedves eléggé és mindezek segítenek.
2019. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Még sosem beszélhettem ilyen nyíltan szexualitásról senki más társaságában, ő nagyon is nyitott ebben, és igen, úgy tervezem, hogy vele veszítem el a szüzességem, de például kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy 35 éves, és közel kétszer annyi idős emberrel mint amennyi én vagyok. És nem is szeretnék érzelmeket, de közben hiányzik a testiség. Miért elfogadhatatlan ez? Esetleg mert nő vagyok?


Nem félek tőle, hogy cafkának nézne, három hónapja ismerkedtünk meg és nem nyomul, de határozott. Meg amúgy is, ha szűz vagyok akkor miért gondolna kur vának? Ezt nem is értem. Ráadás, ő pont nem olyan mint a korombeli fiúk, akiket konkrétan észre sem veszek.

Egyébként meg nekem is jobb, ha egy tapasztalt mellet tanulhatok, és nem egy béna fiúcska okoz nekem nagy fájdalmakat, szóval ne is akarjatok meggyőzni arról, hogy nem jól választottam. Nem kértem ilyen tanácsot.


Sokat beszélünk és olyankor szóba jön a szex, meg az önkielégítés. De nem is értem miért magyarázkodok! Szóval ő mindenben partner, elmondhatok neki mindent, önmagam lehetek, miközben nem azon kell aggódjak, hogy megalázna vagy lealacsonyítóan kezelne amiatt amit mondok neki. Pont az ellentettjét érzem, mint amit az 5-ös válaszoló írt.

Egyébként azt mondta, hogy pontosan olyan vastag mint a guriga.

2019. jún. 25. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!