Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban meg lehet undorodi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meg lehet undorodi szexuálisan olyan embertől, akikért valaha oda voltál?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző ez?


Mert észre vettem magamon, hogy ez nálam így megy, mármint aki akár tökéletesen a zsánerem volt külsőleg, de valamiért kiderült a valódi jelleme, álszentsége netalán, a párhuzamos dolgok, amit mikor nekem nyílt meg nem mondott el és negatív vonzata volt..az után undort érzek olyan téren is.

Valamint jelentős hatása van a jövőre nézve is.

Úgy a viszonylag normális, jó csajokat is félvállról kezelem, bár ez tetszik is nekik.

Nem tudatos, de pont h. ezzel még jobban csak próbálkoznak, próbálnak flörtölni stb.

De egyszerűen kezdek változni ilyen téren rossz irányba, és hidegen hagynak sokszor.

Mivel ilyan srác vagyok, akinek könnyen nyilnak meg a csajok, aztán megkapom h mennyire különleges vagyok, és végül mindig csalódok.

Aztán ezen illetőkről sokszor kiderül mennyire mások, mint amilyennek előadják magukat.


Azért érdekel főleg férfiak véleménye, mivel evidens hogy nőknél ez így van, de ugye mi pasik máshogy működünk.

Ám én azokkal szemben , akik elárultak,a vélt őszinteségük mögött önös érdekek álltak egyszerűen undort érzek szexuális értelemben is.

Velem van a baj talán?


2019. aug. 14. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy exem van aki iránt hasonlóan érzek mint te, a többi iránt nem.

Amúgy sokszor én is félvállról kezelem a csajokat, érdekes, hogy ilyenkor hogy próbálkoznak meg nyomulnak. Szóval nem vagy egyedül a leírtakkal.

2019. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik kiábrándulásnak.
2019. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

És miért csak egy exed miatt érzed?


Egyébként nem feltétlenül olyan csajok ezek a lányok , akikkel volt bárminemű kapcsolat, hanem akikkel lehetett volna, ha nem olyan a helyzet.

Mármint vagy nekik, vagy nekem ha párom van, akkor nyilván ez megmarad egy minimális talán csak mikroflört szintjén.

Ilyenkor általában tudom mi lesz a vége, ki kit fogad vissza, higy alakulnak a továbbiak, aztán bejön a dolog.

Sokszor utána, ha találkozunk nem mernek a szemembe nézni, pedig nem az a fajta "ugye megmondtam típusú" ember vagyok.

Mégis úgy érzem sokszor, hogy nem akarom ezt a segítő szerepet, de betalálnak, azt is utálom, hogy emiatt még jobban bejövök egyeseknek, anélkül, hogy átgondolnák, hogy ez pillanatnyi dolog, és nem feltétlenül lennénk jó páros.

Aki meg érzi, hogy igen, az sokszor utána annyira mocskosul megváltozik velem szemben, hogy érthetetlen.

Sok csajnak javaslom h. adjon még egy esélyt a párjának, ha nem vészes annyira amit elkövetett, ilyenkor egy részük csalódik, hogy nem fogom a pártjuk. Vagy utálnak, mert lehet bennem megtalálták pillanatnyilag azt, ami a párjukban nem volt.

Erről sem tehetek, mégis ez lesz a vége.


Igazából valóban jól mondta a kettes válaszoló, hogy a kiábrándultság nálam már elért valami olyan szintet, ahonnan aut érzem néha, hogy nincs vissza út.

Talán túl sokra tartom, vagyis tartottam eddig az embereket, mindenki pozitív értékeit megtízszereztem, míg a negatívakat megtizedeltem.

2019. aug. 14. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért csak egy exem miatt, mert őt nagyon megutáltam a hülyeségei miatt (hazudozások, anyagi károkozás) míg a többivel normálisan ment végbe a szakítás.
2019. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg undorodtam olyan nőtől akiért oda voltam.De ha nagyon mélyen magamba nézek,sosem kedveltem eléggé,nem éreztem melegséget.
2019. aug. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most ilyen cipőbe járok.
2019. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemben is volt már olyan, akiért majd meghaltam, de később fordult a kocka és nem bírtam elviselni.
2019. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!