Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha emberileg nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emberileg nagyon szeretek valakit, de szexuálisan nem vonzódom hozzá, leszek vele valaha boldog, vagy mindig hiányérzetem lesz mellette?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet valtozik majd a hozzáállásod, később lehet vonzónak találod szexualisan is, de szokott forditva is lenni, mindenhogy vonzodsz hozzá, azt egy idő után nem.. Ha szereted, adj neki es magadnak is lehetoseget, es ha kesobb se mukodik akkor beszeljetek meg es akkor is meg raersz donteni hogyan legyen tovabb.
2014. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindig hiányérzeted lesz.... :)
2014. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, igazából jó ideje ismerem már, nem egy pár hetes dologról beszélünk, ezért gondolom, hogy ha lenne szexuális vonzalom, az már kialakult volna..
2014. dec. 10. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Amég nem kerülsz vele közeli intimebb helyzetbe, összebújás, együtt alvás nem tudhatod biztosra, hogy nem fog ez megváltozni benned.
2014. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De erről van szó, hogy már kerültem, és ennek ellenére is semmi.
2014. dec. 10. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig hiányérzeted lesz.

Ha nem lenne, akkor már boldog lennél vele. De te is érzed, hogy nem az igazi.

2014. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor te csak barátként szereted. Én is jártam már így, azt gondoltam majd kialakul. De nem. Akihez van vonzalom, ahhoz az elejétől fogva van.

Sajnos ez az igazság :(. Legalábbis nálam.

Ja és nekem nem is a hiányérzet volt a fő gond, hanem az hogy abszolút nem tudtam rá beindulni szexuálisan... :/

N

2014. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lesz.


De ez annyira nem fair hogy minden jó, de emiatt az egy dolog miatt kuka az egész dolog.


Utálom mert így pl. én mindig vert helyzetből indulok. Mert kedvelhetnek szerethetnek de sosemfognak vonzódi hozzám

2014. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"De ez annyira nem fair hogy minden jó, de emiatt az egy dolog miatt kuka az egész dolog.


Utálom mert így pl. én mindig vert helyzetből indulok. Mert kedvelhetnek szerethetnek de sosemfognak vonzódi hozzám"


Nem az egész dolog kuka csak a párkapcsolat. Mert ez azért nem kis dolog. Mint a hot-dog virsli nélkül, érted.. Egy dolog hiányzik csak, de az már nem ugyanaz.

Amúgy gondolom mindenki azt hiszi hogy csaj vagyok pedig srác.

2014. dec. 10. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ja pont ez a gond, hogy amiért randa vagyo az életben nem tudok megtartani majd senkit...


Hej a pénz legalább velem majd... Gyere "D.Feri" gyere Szent István megyünk csajozni :(


Szemét sors, miért nem lehettem én is szép?

2014. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!