Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha bemegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha bemegyek egy férfi wc-be, akkor is mellém áll a másik pali pisálás közben ha van még 10 másik piszuár?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 10:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*piszoár
2019. aug. 15. 10:06
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Fél egyedül.

Ha üres a busz és te vagy egyedül, akkor is pont melléd ül aki felszáll. Ha üres a Tesco parkoló, tuti hogy pont melléd fognak parkolni.

2019. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk...én sose szoktam másik mellé állni. De általában a saroktól kezdem így ha jön valami sunyi, akkor a fel felé fordítom a felső testem.

Ha van ajtós WC alapból oda megyek.

2019. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fal*
2019. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az ha leparkolok egy olyan helyre, ahol mellettem még mindkét oldalt van 10 hely,tuti mellém áll valaki és összecseszi a kocsimat? Ugyanez.
2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert odasandit a kukacodra
2019. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert referencia-tartományt akar gyűjteni 😁
2019. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert alapvetően társas lények vagyunk és próbálunk húzódni egymáshoz csak annyora bizonytalanok vagyunk h mi fog történni, h ilyen fura szitukban nyilvánul ez meg.
2019. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Az inkább attól van hogy a buznyákok kifigyelik az egyedüli férfiakat és mennek leskelődni.

Nyilván van amikor van nekik vissza jelzés is.

2019. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nyilvános toaletteken általában az ajtótól hátrébb lévő fülkék, piszoárok a "legnépszerűbbek", utána a közepe és a sor végén az ajtóhoz legközelebb lévő. Ha teljesen egyedül vagy, akkor nem melléd állnak hanem pár méterrel arrébb. Ha meg pont melléd, hát akkor ez van, ahogy fentebb is írták lehet egy bazi nagy parokló ezernyi hellyel mégis lesz aki rádáll, hogy alig bírsz beszállni.
2019. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!