Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom azt szeretné, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt szeretné, hogy egy másik férfi tegye be nekem először, miután ő jól felizgatott. Szakítsak? Nem bízom benne azóta.

Figyelt kérdés

Nem tudom, nekem ez nagyon betegesnek tűnik. Normális. egészséges férfi azt szeretné, hogy a párja csak neki adja oda magát első alkalommal, nem?

Most mit csináljak?



2019. júl. 10. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezt szerintem ne mi döntsük el

Van akit izgat, hogy nézi ahogy más megdugja a párját

Ha meg neked kellemetlen, akkor nem ő volt a hibás, hogy nem élvezed az elsőt

A te döntésed

De én otthagynám

2019. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kapcsolat így már nem lesz oké.
2019. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Csak olyat tegyél amihez neked is kedved van, amit Te is szeretnél!

Ha már most ezt szeretné, ki tudja mit talál ki késöbb! Jobb lenne most lapátra tenni és elfelejteni ezt a pasit!

2019. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Más a szexuális vágyatok, nem bízol benne... Ha ezt nem tudjátok megoldani akkor az előbb utóbb úgyis nagy eséllyel szakításhoz vezet. De ezt neked/nektek kéne tudni, hogy meg tudjátok-e oldani valahogy, nem pedig nekünk.
2019. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A jó szex kulcsa, hogy beszéljetek róla. Ő ezt szeretné, te nem. Mond neki hogy ez neked nem bejövős dolog. Szerintem ebben még nincs semmi rossz, hogy feldobta a témát..Kb mint a kötözős szex: valakinek bejön, van akit taszít a dolog.

Nem beállított egy másik pasival, hogy akkor vele fogsz ma reszelni :) Csak mondj neki nemet, ha mindenáron ezt akarja, akkor keressen rá mást.

2019. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

az igen ráadásul első alkalom! szakits vele azzonal! mondom ezt férfiként! ott valami nagyon komoly mentális gondok vannak ha ilyent mer mondani neked de még ha ilyenről is gondolkodik/fantáziál ráadásul az első alkalomra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


szakits vele!

2019. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én szakítanék. Aki ilyenre izgul az beteg.
2019. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát normál esetben csak annyinak kellene történnie, hogy elmondta egy vágyát, neked nem tetszik, elmondod neki és kész, nem firtatjátok tovább ezt a témát.

De ha ennyit sem tudtok megbeszélni, már nem bízol benne, akkor jobb ha szakítasz vele, mert hosszú távon úgysem működne.

2019. júl. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen helyzet olyan, mintha tulajdonként kezelne, és azt tesz veled, amit akar. Nem normális dolog, régen volt ilyen, és szerintem megengedhetetlen az elvileg fejlett XXI. sz.-ban.

Egy könyvcím jutott az eszembe: "A feleséged vagyok, nem a cseléded".

2019. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira az "igazi"!

Nem kapkodj!

Várj még,meg fogod találni az igazi szerelmed. Ezt azonnal engedd el! Ki tudja később mit meg nem enged magának ez a barom!!!

2019. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!