Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzékeny csiklóval előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny csiklóval előjáték tippek? Főképp lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nagyon érzékeny a csiklója és a hüvely bemenete is. Már ha közvetlenül hozzá sem erek csak a kis ajkak masszírozásán keresztül izgatom is fáj neki. Tudtok adni tippeket, technikát hogy hogyan lehet ilyenkor izgatni?

2019. aug. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem eleg nedvesen csinálod?
2019. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha száraz is, akkor sem kellene fájnia.
2019. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: csináld még finomabban, lágyan, nem egyforma minden ember érzékenysége. Van akinek egy adott inger "erősség" teljesen rendben van, másnak már fáj, kellemetlen.
2019. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kb bármi lehet


Lehet, hogy fertőzés, lehet, hogy valami okból gyulladás, lehet, hogy vulvodyna, de lehet, hogy pszichológiai probléma, vagy az átlagosnál érzékenyebb, vagy olyanok az ujjaid, mint vésővel csiszolható megkeményedett emberi sarok és durva is vagy :D


és még bizonyára egyebek is lehetnek okok, csak most épp ezek jutottak eszembe ennyitől...

2019. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

ma 18:56-os vagyok

illetve még egy dolog eszembe jutott akkor, csak annak nem jut eszembe a neve...

2019. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is baromi érzékeny.


Nem tudok vele mit csinálni - így békén hagyjuk.

2019. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon érzékeny a csiklóm, ezért a barátom mindent úgy csinál, hogy nagyon nedves legyek. Ha ujjal izgatná, akkor bekapja az ujját és bő nyállal csinálja, ha pedig nyelvvel akarja akkor azt is csak nagyon bő nyállal, különben nagyon fáj.

17L

2019. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Akiknek ez gond, azt nem elég lágyan és finoman nyalja, vagy ujjazza a pasija. Ennyi.

És nem elég türelmes, hogy megvárja, amig totál elázik a bnője.

Mottóm :

A legjobb sikositó a türelem és érzékiség :-)

Rengeteg olyan lányt nyaltam-ujjaztam már a plafonigélveztetve, akinek előtt bevallása szerint annyira érzéken volt, hogy szinte már a tanga is kellemetlen volt nekik. Mégis annyira eláztattam őket, hogy szinte a tenyerembe csurogtak orgazmuskor.


Úgyhog az a lány, akinek kellemetlenséget okoz a csiklóval a játék, ott a pasival van a gond 1000%-osan.

2019. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
48%
Hogy-hogy "szinte"..?
2021. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!