Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan szoktátok kényeztetni a barátotokat?

Figyelt kérdés
Én egy elég visszahúzódó lány vagyok, és kicsit vissza fogott válaszokat szeretnék várni erre a kérdésemre . Szeretnék mindent megtenni azért hogy a barátom jól érezze magát. És egy olyan kérdés még, mit tehetek azért hogy én is jobban élvezzem? 19/L

2019. júl. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha. :)
2019. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Kézzel, szájjal.

Ahhoz hogy te jobban élvezd, a parodnak kell megtennie mindent.

2019. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted máskor is.
2019. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Törölték.. nem tom miért. nem tudtam megnézni a válaszokat
2019. júl. 19. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először csak kézzel, nacin keresztűl simizen a f*rkát, majd lehúzom a naciját és elkezdem szájjal is kényeztetni.

Közben a golyóit simogatom, majd megyek lejjebb és a golyóit is elkezdem nyalogatni, enyhén szívni. Esetleg még a gátat simogatom akkor, vagy kicsit a fenekénél izgatom ( nem dugom be az ujjamat, csak simogatom)


De sztem minden pasi másért van oda. Neked kell kitapasztalni, h a te pasid mit élvez a legjobban.

Te ezeket akkor fogod élvezni, ha tényleg élvezettel kényezteted a pasidat, és nem muszájból.


L

2019. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon fontos az, hogy a pasik ugyanúgy igénylik a törődést és a romantikát!!!

Nagyon óvatosan elkezded az arcát puszilgatni és haladsz lefelé az egész testén, a mellkasán jobban elidőzhetsz, néha óvatosan meg is nyalhatod, de csak szexin, nem teljes nyelvvel. Közben néha huncutul rámosolyogsz néha :)

Esetleg vehetsz be egy kis hideg vizet a szádba és nagyon NAGYON óvatosan elkezded csorgatni rajta, mellkastól lefelé a hasán, ahol már felforrósodott a bőr. Miközben csókolgatod, az oldalát lágyan, de csak ujjbeggyel meg-meg érinted, az nagyon felvillanyzóan szokott hatni. Ahogy haladsz lentebb, a kezed átvándorolhat a mellkasra és a hasra.

Ha elérsz a farkához ne csinálj vele először semmmit, hanem puszilgasd körbe a combtőnél, nyalogasd az alját.

Hallani fogod a lélegzetét, hogy mi az, amikor már nagyon várja, hogy csinálj valami extrát.

Kezdheted azzal, hogy kézzel NAGYON NAGYON óvatosan elkezded simogatni a heréit, közben meg megpuszilog, finoman megnyalogatod.

Megjátszhatsz olyat, hogy teljesen a gáttól végignyalog a makkig a péniszét, garantált lesz a siker :)

Ha nem szeretnéd bekapni, akkor csókolgasd végig fentről le, lentről fel, engedj ki egy kis nyálat a szádből, nagyon erotikus látvány lesz.

Esetleg ha úgy érzed, hogy elég forró a szád, akkor megint kaphatsz be egy kis vizet és hihetetlen lassan és nagyon kicsit rácsepegtethetsz szájjal a makkjára, amit utána az ajkaiddal eldolgozol.

Ezek után lehet neked is megjön a kedved ahhoz, hogy bekapd neki. Nem muszáj tövig, ha a kezeddel is rásegítesz és mozgatod folyton, akkor elég csak a makkot bekapni és szopogatni, de a herékről nem szabad megfeledkezni! Az egyik kezed mindig kényeztesse őket!

Ha van valami kérdésed nyugodtan írj. Én azért nem írok többet, mert ha ezeket megcsinálod, utána már nagyon fogod érezni mi jöhet még :)

2019. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugy működik ahogy a 5 ös írta...
2023. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!