Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jó vele az együttlét, túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó vele az együttlét, túl kicsi neki. mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk a férjemmel, nemjó vele a szex, tul kicsi neki sajnos.. mostmár odáig jutottunk, hogy nem élvezem egyáltalán, nagyon hamar el is megy.

Persze neki soha nem mondtam, hogy tul kicsi, vagy épp nemjó.


Mit tegyek? Nagyon szeret, én is őt, csak így nemjó

Megbántani nem akarom, nem érdemli meg.. :(



2019. aug. 16. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Vegyetek péniszköpenyt.
2019. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan benyeli valaki ezt a kamukérdést....?
2019. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagy vele együtt és "nagyon szereted", mégis azt írod, hogy: "Már megcsaltam, azóta nem élvezem vele, előtte még jobb volt azért a helyzet."

Plusz a férjed 5 éve nem tud kielégíteni többek között azért, mert "nagyon hamar el is megy", te már a válást fontolgatod, de "neki soha nem mondtad, hogy túl kicsi, vagy épp nemjó(!)"

2019. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!