Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyakori együtléteknél nagyon...

Gyakori együtléteknél nagyon kicsi az esélyünk babára?

Figyelt kérdés
Napi szex,van, hogy kettõ is. Vannak olyan napok is mikor nem vagyunk együtt,ez ritka.Egy ismerősöm szerint így nem fog sikerülni!

2013. aug. 18. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az okosok, hogy 2-3 naponta ideális együtt lenni a párunkkal... De ugyebár sose lehet tudni! :)
2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta az optimális, de szerintem ha ennyit vagytok együttakkor nagyon nagy az esélye! Azért a 2 napot mondják mert annyi idő alatt termelődik megfelelő mennyiségű és minőségű kiskatona egy átlagos pasinál. DE ha ennyit vagytok együtt, nagy az esélye hogy egy sperma jókor lesz jó helyen. Nehogy leszokjatok a szexről csak mert az ismerősöd azt mondja :)
2013. aug. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunk a nászúton fogant,mindennap együtt voltunk:)Én is olvastam róla,hogy kisebb az esély,de ő mégis meglepett minket nagy örömünkre.Lényeg,hogy érezzétek jól magatokat!
2013. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Reméljük tényleg sikerülni fog! Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. aug. 19. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi igaz, és mi nem, nem tudom. Egy biztos, mindhárom gyerkőcünk mindennapi szex mellett fogant. Drukkolok, hogy Nálatok is így legyen! :)
2013. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Megkérdezhetem,hogy mennyi idő után sikerült teherbeesned a gyerköcökkel?
2013. aug. 23. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze. :) Az első gyerkőc 4 hónap után jött össze, a másik kettő pedig elsőre (mármint az első próbálkozós hónap valamelyik alkalmával:))

Sikeres teherbeesést kívánok Neked is - minél hamarabb! :)

2013. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!