Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vékony testalkatú fiúk jók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatú fiúk jók az ágyban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk lányok?
2019. aug. 16. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Sajt
2019. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a testalkattal!
2019. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem alapból a vékonyabb szálkásabb pasik jönnek be. De szerintem ugyan olyan jó lehet mint egy “erősebb” csontozatú. A lényeg, hogy tudja használni és tudja mit csinál+nem árt egy kis vonzalom. (Tehát ha neked tetszik, megfog benne valami és oda kerül a sor, nem azt fogod nézni mennyire vékony)
2019. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én bírom őket, mert én testesebb vagyok. Nem kell felül lennem, mert az utálom. Azt szeretem, ha a vékony pasi dominál.
2019. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nem a testalkattól függ.
2019. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 ❤️
2019. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok, eddig még nem panaszkodtak rám, ennek ellenére nem vagyok nagy lepedőakrobata.

Mondjuk ez többtényezős dolog...egy vékony testalkatú fiú nyilván jobb, mint egy 500 tonnás drabál Kirov reporting zsírosbödön, de ez messze nem csak ettől függ.

Ha pl. rosszul nyal vagy rosszul ujjaz, máris nem olyan jó az ágyban.

2019. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Én erős vagyok, magas is és istenien dugok.
2019. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyival jobbak mint a kékszemű elálló fülűek a zöldszermű nem elálló fülűeknél. Semmi köze a testalkathoz, ahhoz már sokkal több köze van, hogy mennyire figyelsz a partneredre, mennyire tudsz ráhangolódni.
2019. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak a vékonyak vonzanak, nekem ők a legjobbak
2019. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!