Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi erényöv nadrág alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi erényöv nadrág alatt észrevehető? Melyik az amit pl. farmer alatt hordva nem feltűnő?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
fog az asszony?
2019. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ehhez nem ertek,de van egy tippem:ne vegyel fel/a ferjed ne vegysn fel szuk farmert.
2019. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ami "kényelmes" az álltalába diszkrét is,nem látszik. A fém azt tapasztalatból mondom,hogy rohadt nehéz egész nap cipelni,és még csörög is járasnál mikor hozzáverődik a lakat a fém vázhoz. A szilikon,és műanyagok egész jók.
2019. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a műanyagot kényelmesen tudtam hordani farmer alatt de az kellett hogy ne legyen szűk szabású
2019. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

fémből is van olyan modell, ahol a lakat mozdulni sem tud, mert fogja a gyűrű, így nem csörög..

ezekből általában nagyobb gyűrűvel kell venni, mint egyébként.


Ruha alatt nem látszik.


[link]

2019. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a típusok jönnek be, amiknek ilyen biztonsági zárbetétjük van lakat helyett:

Ez a kisebb méret feszülős farmer alatt sem látszik feltűnően. De amúgy meg az erényöv hordáshoz hozzá tartozik az is hogy legalább szakavatott szem számára sejthető legyen nadrágon kívül is, hogy be vagy zárva. Ez is hozzátesz az izgalomhoz, és pont ez benne a jó! :)


[link]


[link]


[link]

2019. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!