Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mégis mi a jó a tüdőig érő...

Mégis mi a jó a tüdőig érő nadrágokban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy belebolondultak a csajok az olyan nacikba, amik minimum a köldökig érnek.

És persze bele is tűrnek mindent, amitől úgy látszik, hogy a bőrönd még nagyobb...

Kb. Ilyen látványt nyújt nekünk, mint nektek ez a férfi:


[link]


Ennyire izlésficamos lenne már ez a generáció, vagy mégis mi az oka ennek az öltözködésnek?

Vagy ez lenne a 21. századi erényöv?

Mert engem peldául taszít.


Szóval örülnék ha megérthetném mi zajlódik le azoknak a csajoknak a fejében akik ezt a stílust választják.

Köszi :-)



2018. ápr. 1. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Ne kezdjük már megint a fikázódást. Kit érdekel? Fel nem tudom fogni, hogy mégis mi a francnak foglalkozik valaki ezzel? Szerinted mennyire érdekli őket a véleményed? Magasról tesznek rá. Engem például teljesen hidegen hagy, ha valakit ez taszít, mivel van, akinek tetszik. Én a XXI. század selejtességét nem bennük, hanem a hozzád hasonlókban látom, akik képesek mások magánügyeivel foglalkozni, s azt konkrétan saját szintre emelni és jogot formálni az ítélkezésre. Borzalmas. Hánynom kell.
2018. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Én tudok pro és kontra okot is mondani neked, hátha így megérted :)


A pro az, hogy egy magasderekú nadrágban ha lehajolunk, akkor nem látszik ki a hátsónk és az alsóneműnk, illetve ha olyan az időjárás, akkor nem is fázik úgy, mint egy csípőnadrágban!


A kontra viszont az, hogy nagyon kevés az a nő, akinek az alakja is megfelelő egy magasderekú nadrághoz. Az alma alkaton egyszerűen olyan, mintha kötözött sonka lenne a nő teste. A körte alkatnál (én is ilyen vagyok amúgy) egyrészt kényelmetlen, mert ami feljön a combon és a csípőn, az irreálisan nagy a derekánál, másrészt pedig előnytelenné és még nagyobbá teszi a csípő tájékot pont azzal, hogy övvel össze kell húzni a nadrágot, ha azt akarjuk, hogy ne essen le. A homokóra típusnál hasonló a helyzet, ott is előnytelenül optikailag nagyítja a csípő tájékát. Szóval inkább az egyenes vagy háromszög alkatú nőknek áll jól, de azoknak is csak akkor, ha nincs rajtuk fölösleg kilóban.


A saját alkatomból kiindulva nálam az a gond, hogy a csípőnadrágok is szélesítenek és a magas derekú nadrágok is, szóval én inkább szoknyát hordok. Az amúgy is nőiesebb és kényelmesebb viselet akárki akármit mond :)


24/N

2018. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Persze, mert a '90-es, 2000-es évek letolt csípőgatyói a kilógó tangával sokkal jobbak voltak, ugye? Bár egyébként veled ellentétben engem nem zavar, ha más azt hordja, ami neki tetszik. Ha nekem nem, az az én bajom.

Én amúgy azért szeretem ezeket a nadrágokat, mert alacsony vagyok, rövidek a lábaim és optikailag hosszabbítja ez a fazon+nem csúszik le állandóan, télen nem lóg ki belőle a derekam sem.

2018. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
ugyanazért hordják mint te a saját ruháidat. mert tetszik nekik. bírom az ilyen kérdéseket, egyeseknek nagyon nehéz felfogni hogy nem tetszhet mindenkinek ugyanaz
2018. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

Második válaszoló vagyok!

Köszi, hogy valaki lepontozta a válaszomat :(

Ilyenkor sajnálom, hogy a nőtársaim mennyire nem képesek önkritikát gyakorolni saját magukkal szemben!

Itt látszik, hogy a nőknek mennyire fáj az, amikor valaki kimondja az igazságot! Szánalmas és elkeserítő, hogy ezért lettem lepontozva! Csak gratulálni tudok!

Köszi

2018. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Mert pasi nem pontozhatott le mi, kedves nőtárs? Szánalmas...
2018. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Legtöbbször crop-toppal vagy olyasféle fazonú pulcsival hordják. Szerintem dekoratív összhatás is könnyen elérhető vele.

Mi az, hogy mi a jó benne? Teljesen értelmetlen a kérdés. A saját ízlésed akarod márványba vésett szabályrendszernek rendszeresíteni. Ennyiről szól a kérdésed.

2018. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

Hiába tetszik a csajoknak. Mi, férfiak ítéljük meg, hogy jól néz-e ki. És hát hölgyeim: szááánalmasan néz ki.

A hosszúban nincs seggetek, helyette csak egy 60 magas 40 széles téglalap. A rövidben ha ültök, a nadrág nem a lábatokon van, hanem a törzseteken. A bikinikben meg úgy néztek ki, mint aki be van pelenkázva.

2018. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

Tisztelt utolsó, mi meg a szánalmas csőgatyáitokon röhögünk, úgy néztek ki benne, mint a látens homokosok. Ennyi erővel hordhatnátok szoknyát is, arra legalább rá lehetne fogni, hogy skót népviselet 😂😂

Egyébként magyarázd már el, te hogyan nem vagy képes látni egy nő fenekét magas derekú nadrágban? Mivel ez a fajta nehezen csúszik le, rendesen fel kell húzni, ezért pont, hogy jobban kiemeli, mint a csípőnadrág. A shortnál meg a csípő verzió ugyanúgy nem fedi a lábat, elvégre RÖVIDNADRÁG :DD csak éppen a magas derekúval ellentétben még a kőművesdekoltázs is simán kivillan.

2018. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nekem mindíg ez jut eszembe mikor meglátok egy ílyenbe bújt lányt:


[link]


Az viszont rossz duna, hogy az a lényeg, hogy a viselőjének tettszen. A csajok 90-95%-a mindíg a külvilágnak öltözködik, mert tetszeni akarnak másoknak. Épp ezért nem is értem, na de ők tudjáj, már elfogadtam, hogy nem jó irányba halad az ízlés.

De gondolom, a zokni-szandis,hasitasis(főleg póló felett) embereket ti is kiröhögitek, pedig lehet aki hordja annak úgy tetszik. Kicsit képmutató dolog itt meg vizet prédikálni.


A kettes válaszolónak viszont köszönöm a korrekt választ :-)


Én simán elfogadom azt is ha a nyakatokba húzzátok a nacit, szimplán az érdekel, hogy a fejekben mi jatszódik le ilyenkor :-)

Mondjuk a csőnacis hímringyó srácok se jobbak, ahogy írták, de gondolom a gondolkodásmó hasonló ott is :-)

2018. ápr. 1. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!