Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az "aranyásó" típusú nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "aranyásó" típusú nők valóban el kezdenek vonzódni a kiválasztott férfihoz?

Figyelt kérdés

Számos munkahelyen megfigyeltem az ilyen típusú nők hogyan vívják ki maguknak az esetleges jobb egzisztenciát, az üzemen, cégen belüli "elismerést".

Ezek a főleg vidéki, rossz körülmények között élő, vagy családjukkal gyatra kapcsolatot kialakitó egyének (legyen akármelyik fél hibája, de inkább a szülőké), akik ugye fiatalok, viszonylag szépek (átlagtól jobbak, de nyilván nem bombanők)valóban vonzódnak az "egzisztrnciális partnerükhöz"?

Ugyanis megfigyeléseim szerint főleg a jóval idősebb, van hogy leharcolt, esetleg családos férfiakat pécézik ki, és a kapcsolatok nagy része akár huzamosabb ideig is tarthat.


Kérdésem az, hogy ezen nők valóban elkezdenek vonzódni ezen partnerükhöz, ráhuznak egy sablont úgymond, ami az ízlésüknek megfelelő, vagy alkalmazkodnak a helyzethez?

Tehát végbemegy gusztus terén egy olyan nagyfokú változás, ami ezzel a tevékenységgel jár, vagy pusztán eltűrik az együttlétek kellemetlenségeit?


2019. aug. 17. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Státusz,pénz,hatalom érdekli őket.
2019. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A pénzükhöz vonzódnak, nem véletlenül hívják őket aranyásóknak.

Az ilyen csajok általában hozzámennek a vén pénzes impotens? fószerhez, aki luxuséletet biztosít nekik, de viszont titkon sok szeretőjük van ezeknek a nőknek akik jól megkrják őket például az izmos jóképű kertészfiú, vagy a latino hasonló adottságokkal bíró medencetisztitó fiú.

2019. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen az impotens vénemberekre gondolok, hanem a kevésbé jóképű, a kicsit átlag alatti, viszonylag jó beosztású, hozzájuk képest idősebb fickókra.

Akik még viszonylag potensek, tehát sor kell, hogy kerüljön szexre is.

2019. aug. 17. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja azért raktam oda a kérdőjelet, mert nem biztos hogy teljesen impotensek, igazából hasonlítanak a krvákhoz ezek a nők, a pénzért hajlandóak lefeküdni egy olyan emberrel is akik nem jönnek be nekik.
2019. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A pénzhez, az anyagi jóléthez mindenképpen!
2019. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kezdenek vonzódni a pasihoz. Csak anpénzükhöz, és a tárgyukhoz vonzódnak.
2019. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokat tanulmányozom az ilyen nőket.
2019. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7 es

Valóban így van ez? Miért teszed ezt, én kívülálló pasiként egyből kiszűröm már rutinszerűen, másrészt én a kevésbé jó pozícióba lévő, de helyes fajta vagyok.

Furcsa, hogy míg velem flörtöl egyszer, akár szemezés, bámulás, huzamosabb beszélgetés révén, a hátam mögött gondolom savaz.

Illetve, ha az érdeke az, akkor simán kritizál, lenéz, hogy imponáljon az adott, hierarchia terén felettem álló "kiszemelt" egyednek.

2019. aug. 17. 21:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Ez a szenvedélyem, mondhatjuk hobbinak is.

2019. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt is rengeteg árnyalat van. Pl. mennyire aranyásó az a 30 éves egész csinos 2 gyerekét egyedül nevelő nő (gyerekek apja minimális tartásdíjat fizet), akinek társként mindenben vonzóbb tud lenni egy kicsit már pocakosodó, őszülő, kopaszodó 40-es évei elején járó középvezető, felsővezető (aki mondjuk egész normális értékrendű, de mégsem sármos), mint egy 25 éves szupersportos, tök laza srác (aki mondjuk egy sima ügyfélszolgálatos, vagy árubeszerző). Úgy, hogy szexuálisan egyértelműen útóbbit vonzóbbnak találja, nem lehet rá azt mondani, hogy soha nem keres szexpartnereket, de tartja magát annyira, hogy inkább társat akar.
2019. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!