Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az ha egy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy srác szívesen lefeküdne egy nála 10-20-25 évvel idősebb Nővel az oké. Még hű de menő De ha egy fiatal lány talál vonzónak egy 30-40+os Férfit akkor az már gáz? Akkor tuti k. rva meg aranyásó?

Figyelt kérdés

Attól hogy valaki idősebb nem egyenlő azzal hogy Gazdag.

A fiúkát se azért izgat egy idősebb nő mert van pénze...

Megint ott tartunk hogy a pasiknál bármi amit csinálnak az -tök rendben van természetes.


De ha már hasonlö vágyai vannak egy lánynak akkor még lesz bélyegezve.

Csak szerintem undorító hozzáállás ez?


*ITT válaszoljatok NE privát üzenetben.

Köszönöm



2019. máj. 1. 16:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Ui.: Bocsi az elírásokért nem figyeltem oda
2019. máj. 1. 16:25
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom ezzel.

34 éves férfi vagyok.

2019. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha bármilyen férfi összejön egy dugásnál többre egy nála 10-20 évvel idősebb nővel, az egy hitelesített balfäsz.


Az a nő, aki meg összejön egy nála idősebb férfival, szimplán csak gusztustalan, de érthető.



Ha valami, akkor éppen az ellenkezője igaz annak, amit mondasz, te feminista retardált.

2019. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajna előítéletek mindig is megmaradnak!

40+f

2019. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkiben vannak előítéletek, ha bevallja ha nem. Esetleg nem ugyanazt ítéli el mint mások. Én tudok felhozni érveket ellene is, mellette is. 40f
2019. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok retardált se feminista


De csak vegyünk 1-1 alkalmat

Ha egy srác megdug egy 30-46 év körüli Nőt akkor ő a fszagyerek


De ha egy lány tölt el egy kellemes estét egy középkorú férfival akkor az már megvan bélyegezve.

Miért?


Tévhit higy egy 46 évesnek löttyedt meg ráncos.

2019. máj. 1. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem feküdnék le egy 30+ éves nővel sem. Oké, egy-egy milfre csorgatom néha a nyálam, de nem szexelnék velük.

23f

2019. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engedd el. Az emberek akkor érzik, hogy élnek, ha ítélkez(hetnek)nek mások felett, addig sem kell magukba nézni, és még mások fölé is emelhetik magukat, hízik az ego, és minden rendben, látszólag. Azzal baszol, akivel akarsz, és aki megszól érte, annak savanyú a szőlő, nincs élete.
2019. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert ha a nő csak úgy szexelget ide-oda, akkor ő kurvä, míg a férfi nem.


Ennek semmi köze az évekhez, tehát még mindig retardált vagy.

2019. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért pont 46 éves?
2019. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!