Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexik az ilyen lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexik az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Röviden rólam annyit hogy sportolok szóval van rajtam ízléses mennyiségű izom, nagy fenék, közepes cici, nagy combok, kis csípő és szép arcom van, rövid fekete hajjal. Persze mindenkinek más a szép, de na :D. Okos vagyok, művelt, nem egy stréber vagy könyvmoly de széles az érdeklődési köröm szóval a második világháborútól kezdve a kutyák párzásáig sok mindenről tudok legalább egy keveset. :)

Na és ismerkedtem egy sráccal, bókolt sokat, kedves volt aztán egyszer szóba került hogy én videójátékozok (méghozzá elég jól és elég sokat, de nem vagyok függő és nem teszem fontosabbá mint pl egy találkozót) és nála maga a tény hogy gamer vagyok elég volt ahhoz hogy három randi után elvágjon mindent. Szerinte egy lánytól nem jó dolog, biztos azon függök meg tuti minden fiúval kacérkodok mert megtehetem. Mondjuk szoktam poénkodni srácokkal de ha átlépnek egy határt megmondom hogy nekem ez így nem.

Na de tényleg ilyen nagy gond ha valaki lányként aktívan játszik és ezt tekinti hobbinak? Vagy ő csak ezt találta jó oknak hogy lekoptasson azért mert alapból nem kellek? Nektek ez baj lenne, esetleg tetszene hogy lehet együtt kockulni?


18/L


2019. aug. 18. 23:06
1 2 3 4 5
 1/45 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
75%
Mit gamelsz?
2019. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
Boztos találsz olyan kockát akinek ez vonzó, főleg a te korosztályodban.
2019. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%

Nekem abszolút nem lenne gond.

Inkább beszéljünk a kutyák párzásáról :D

27F

2019. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond nincs vele lesz másik.
2019. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

#1 R6, Battlefield, Apex, Metro, Overwatch főleg mostanában de amúgy mindig kéznél van egy jó kis Minecraft, BO2 vagy Assassin's creed :D

Jelenleg 150 játékom van szóval kis túlzással mindent és akármit 😂

2019. aug. 18. 23:15
 6/45 anonim ***** válasza:
4%
Egy fotó alapján (akár privátban is) könnyebb lenne választ adni!
2019. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem a korosztályod vagyok mert 41 f de miért lenne gond? Ha meg picit függ is a lány akkor csak hadd legyek vele ha játszik. Valamiért én az infós csajokat nőket izgatónak tartom. Jobban jártál hogy lelépett és jön majd másik gondolj arra te őszinte voltál és nyugodt a lelki ismereted. Kitartás!
2019. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Pár gyors válasz: arik vagytok privisek (mind a három aki csak ezért írt :D) de nem dumálunk a kutyák párzásáról 😂

És nem küldök képet, képzeljétek el olyannak ami nektek szépnek számít és az alapján mondjátok, ennyire nem személyes a kérdés :)

2019. aug. 18. 23:18
 9/45 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs nemhez szabva, hogy ki videójátékozhat és ki nem. Engem nem zavarna, de azért vannak bizonyos határok amiket nem jó túllépni ilyen téren. 18/F
2019. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 StevenUp ***** válasza:
100%
A rövid haj kivételével tok jó... Mennyire rövid?
2019. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!