Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok mit vesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok mit vesztek fel (fehérnemű, ruha stb. ) amikor igazán szexik, csábítóak, dögösek szeretnétek lenni? Randira, buliba?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, írjatok ki azt is.

2016. okt. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Egesz fehernemu kollekciom van. A combfix nagyon gyakori. Magassarkuban vagyok 99%ban az ev minden napjan es szex kozben is altalaban. Harisnyakoto, cicaruha. Nalam termeszetes hogy passzol a melltarto a bugyihoz mindig nem csak akkor ha mas is lat. El sem tudom kepzelni hogy ugy veszek meg egy melltartot hogy a bugyit nem veszem meg hozza vagy forditva.


Randihelyszintol fugg. Nem szoktam nagyon kioltozni. Vagy egy szoknya es ing vagy egy ruha. Neha farmer es egy bluz.

Buliba extremebb ruha de van amikor ott is csak egy egyszerubb de noies viselet.


23N

2016. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Fehérnemű fűző, csipkés francia bugyi. Combfix. Egy feszes farmer. A fűzőt lehet " feksőnek " is használni. Kényelmes magassarkú. Nyaklánc, karkötő, óra. 22 L
2016. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Csipkés melltartó, szexin kivágott felsővel vagy haspoloval, alul miniszoknya vagy villantós pics@naci sűrű necces harisnyaval, vagy nejlon harisnyaval, egy sportcipo, vagy magassarkú. Ha szoknyát valasztok akkor vékony tangát vennék ala, ha a kisnadragot, akkor nem kéne alá bugyi :)
2016. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!