Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap a barátnőmmel együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátnőmmel együtt voltunk, és mikor orálisan elégített ki, mindenféle rángás és kitörésérzet nélkül élveztem el. Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Miközben kielégített, végig nagyon jól esett, gyakran remegtem is a gyönyörtől, de nem volt az a folyamatosan fokozódó érzés, ami általában lenni szokott. Igazából nekem fel se tűnt, hogy elmentem, ő szólt. Sosem történt még velem ilyen. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezügyben?
2019. aug. 19. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat
2019. aug. 19. 09:48
 2/5 A kérdező kommentje:
26/F
2019. aug. 19. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen
2019. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkretan ezt hivjak fejesnek 😃
2019. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy pasim, aki orgazmus után is össze-össze rándult egész testében, és remegett.

Nekem az volt fura, a többség csak az orgazmus pillanatában döf határozottan.

2019. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!