Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint három éve együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint három éve együtt vagyunk, de még nem szexeltünk?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 és fél éve leszünk együtt, de még nem volt köztünk szex. Kb. az első évfordulónk körül pettingeltünk 2-3x, de nem tudott nekem örömet okozni, ellenben én neki mindig. Egy évvel később megpróbáltuk a szexet, de nem sikerült, szűk voltam, neki pedig lelankadt. Azóta szintén nem volt semmi.

Kezdek nagyon besokallni és kezd nagyon idegesíteni ez az egész engem, mert még csak nem is próbálkozik, pedig volt rá bőven alkalom. Elhatároztam már sokszor magam, hogy na majd akkor én kezdeményezek, de ha lejjebb nyúlnék, elveszi a kezem, mert hogy neki így a semmiből ez fura.

Többször is visszautasított így engem, azóta már nem próbálkozom.

Mit tegyek?

Próbáltam vele beszélni erről, de mindig tereli a témát. Teljesen kétségbe vagyok esve, nagyon zavar az is, hogy körülöttem a társaságban már mindenki szexel. Természetesen én nem ezért akarok, csak azért mégiscsak zavarja az embert ez, ha hallja, másoknak milyen fantasztikus nemi élete van, neki meg nulla.

Nem szeretnék ezért szakítani, bár lennének más okok is, de ennyi időt nem akarok kidobni az ablakon csak úgy. Szerintem a többi problémát is megoldaná az, ha végre szexelnénk.

20/L 20/F, mindketten szüzek



2019. aug. 14. 19:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam is eléggé a föld alá süllyedt, amikor elvette a kezem onnan. Teljes megsemmisülést éreztem. Mintha nem kívánna. Pedig azt mondja, kíván engem. Akkor miért nem lép?
2019. aug. 14. 19:22
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Impotens? :D
2019. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Meleg?
2019. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ő aszexuális. Nem valószínű, hogy bármikor is szexelni fog veled vagy bárkivel.

Beszélj vele erről, és mondd el hogy ez téged nagyon zavar. Ha most is kerüli a témát és ez után sem lesz változás szakíts vele, mert ezt te nem fogod már sokáig bírni megcsalás nélkül.

2019. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Reggelente feláll neki?


Mik az egyéb problémák?

2019. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért vagy olyannal aki így megaláz? Kívánod ő meg eltolja a kezed?... Az ilyenre 1 nappal se pazarolnék többet nem hogy éveket. Sajnálom ez az őszinte véleményem fiatal vagy. Előtted az élet de ha ilyen töketlennél maradsz akkor be fogsz savanyodni
2019. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem egy pár vagytok, hanem jó barátok.
2019. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Fú mekkora egy balf.sz, a párod már bocsánat...

Egyet értek veled...szexelni kellene!

2019. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Előző vagyok. Bezzeg én meg d.gnék éjjel nappal, de csajt nem találok mostanában.. más meg van olyan szerencsés, megadatik neki a lehetőség azt húzza a száját...
2019. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vmi nem stimmel szexuálisan a barátoddal! Ha nem is próbál ezen változtatni, akkor bele fogsz őrülni.
2019. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!