Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Mi hiányzik egy lányból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi hiányzik egy lányból akkor, ha csak szexkapcsolatot tudnátok vele elképzelni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Azt hogy spontán kiverje, vagy esetleg egy kedves arcra élvezés a dunaparton ;)
2019. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Attól h szexkapcsolatot akarok vele az nem azt jelenti h hiányzik belőle vmi, csak szimplán nem szeretnék komolyabb kapcsolatot vele
2019. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 StevenUp ***** válasza:
89%
Nem kezdek szex kapcsolatba de ha kezdenék akkor valószínűleg az intelligencia vagy műveltség hiányozna belőle
2019. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Pl nem tudok vele kapcsolatot elképzelni, mert egyszerűen olyan a természete, hogy abból nem kérek. De testileg meg vonzó.
2019. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Időhiány miatt,nem keres most komoly kapcsolatot,de a kényeztetés,törődés,szex hiányzott a fiú életéből,akivel volt ilyen kapcsolatom.Normális,megbízható,okos lánynak tartott,akihez vonzódott és kedvelt is.Pár alkalom után viszont nekem elég lett abból,hogy abban a pár órában,mikor találkozgattunk,akkor kvázi úgy viselkedett velem,mint ha érzelmi szálon is menne a dolog.Nekem így nem ment(vagy engedje egy fiú,hogy kötődjek hozzá vagy ne legyen semmilyen,lányok által félreérthető mozdulata,mondata) és kiléptem belőle,ment is a hiszti ezerrel.
2019. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!