Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos lány hol keressen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lány hol keressen, ha szexkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3...2...1... privi robbanás


majd koppanás, mikor kiderül, hogy troll pasi vagy

2019. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy rólam lenne szó.
2019. aug. 13. 07:26
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 Igaz, viszont nem túl életszerű hogy a szomszéd lánykának akarsz segíteni, hogy elmondod neki, hol kereshet szexkapcsolatot...


Amúgy meg: goldengate, kupak, eropolis, vagyaid

2019. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Az választáshoz: postás, szomszéd, buszsofőr, stb. :-)

De nekem volt ilyenen a lépcsőházból. Bankmenedzser férj, fiatal anyuka feleség. Én meg levarrtam a csajt rendszeresen, mindkettőnk szórakozásra.

Szóval bárhol találhat az ismerősöd.

42f

2019. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárhol 5 perc alatt talál jelentkezőt.
2019. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez jó kérdés. Ha én lány lennék, mondjuk 25-30 körüli, az alábbi lehetőségeken gondolkoznék:

- Tinder (ott sok az egyéjszakát kereső pasi, ott elég jól lehet válogatni, de ismerősök elmondása szerint elég lehangoló amikor a héten már a 10. kávédat iszod a 10. Tinder pasival. Gondolom ha csak szexet keresel, akkor jobb a siker, de ott inkább a személyt ismered meg, nem a teljesítő képességet, de az is nagyon fontos)

- Goldengate vagy hasonló társkereső oldalak (ott tényleg szexre mész és pucér pasik közül válogathatsz. Ha Pesten laksz, akkor egész nagy a választék. Kicsit lassúbb a beszélgetés mint Tinderen, de lehet egyszerűbb összehozni bármilyen szexet. A lehangoló oldala az, hogy mivel ott látványosan szexet keresel, ezért sok Gollam ember rád ír és bombáz, talán jobb ha te kezdeményezel a saját kiszemeltjeidnél. Először egy randi, aztán ha minden tetszik mehet. A pasik itt sokkal erősebben nyomulnak, mert tudják, hogy te szexet keresel ezért bátrabbak lesznek

- Swinger (ha nem egy fix szexkapcsolat kellene, bár itt is lehet találni, és csak egy átmulatott, átdugott éjszaka kellene, minden körítés nélkül, akkor tuti swingerbe mennék. Ott már voltam párommal párszor, tudom milyen a felhozatal. Ott névtelen lehetsz, szinte tuti találsz valakit, helyben van minden ami kell, pia, ágy, gumi, hangulat. Ha bevállalós vagy, orgiák és gabalyodásoktól kezdve minden lehetséges, egy este akár 5 különböző pasit is cserélhetsz és a végén még a nevedet sem kell megmondanod, ha nem akarod. Ha viszont neked érzelmes kell, ahol 1-1ben megy minden, ahol kell a megismerés, a randi és nálad a szexhez több nap felkészülés kell, akkor ez nem megfelelő neked. Amúgy inkább a páros napokat ajánlom, oda is engednek szingli lányokat és néhány szingli pasit. A szingli napoknál túl sok a nyomulós, nem-megfelelő pasi, aki egyből letámad ha egyedül vagy. Páros napokon is szinte biztosan találsz megfelelő partnert/partnereket, minden korosztályból és mindenféle testalkattal (bár inkább a szebb emberek járnak páros napokon, a csúnyábbak nem mernek jönni), és ha lánnyal is ki szeretnéd valaha próbálni, akkor tuti te leszel a legnépszerűbb.)


Ha tartós, már-már szerelmi szexkapcsolatot keresnék és lenne rá 1 hónapom, akkor viszont csakis ÉLŐBEN (egyetem, bulik, megmozdulások)!

2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ne vegyétek már... egy újabb unatkozó kisfiú a nyári szünet alatt!
2019. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!


Nem itt szeretnék keresni.

2019. aug. 13. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhol, de főleg este érdemes élőben.
2019. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárhol! Utcán, buszon, piacon, kutyasétáltatás közben, stb! Akár itt is!
2019. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!