Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a fiúknak lehet fűvel-fával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúknak lehet fűvel-fával, a lányoknak miért nem?

Figyelt kérdés
Kettős mérce.

2019. aug. 19. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Közelítesz, kedves utolsó, hisz valóban evolúciós oldalról kell nézni, de nem egészen az a nyitja, amit írtál, hanem a gének továbbvitele. Ha egy férfi félrelép, semmi baj nem történik, mindenki éli tovább az életét. Ha nő lép élre, és esetleg úgy marad, a férj több évtizeden keresztül egy idegen férfi génjeire fordítja az energiáját.
2019. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt a múlt századi hülyeséget nem sikerült levetkőzni, hogy az kilyen jó meg tartás stb ha nem szexel amikor kívánná. Pedig lányként sincs abba semmi elítélendő józan ésszel végig gondolva, ha jol érzi magát, és azzal senkinek se árt. Ha nincs kapcsolatban annyi csavóval dugjon, ami neki jól esik, csak védekezzen!
2019. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi félrelép és felcsinálja más nőjét,akkor is nevelheti a nő párja a kakukkfiókát..

Amúgy hihetetlen hogy még a mai fiatalok is ezzel foglalkoznak,szarjátok már le más véleményét.

2019. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a fogamzásgátlás megoldottnak tekinthető, azóta a lányok többet dugnak mint egyes pasik... (jól teszik!)
2019. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet. Én szép nő vagyok, bármelyik pasit megkaptam, akihez kedvem volt. Jól van ez így. Ez nem azt jelenti, hogy fűvel-fával! Csak akivel én akartam. :)
2019. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!