Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a roma fiúknak szokott magyar barátnője lenni, de a roma lányoknak nem szokott magyar barátja?

Figyelt kérdés

Nyílván az előbbiből sincs rengeteg, abba sem mennék bele , hogy az ilyen kapcsolatok mennyire tartósak,hogy végződnek, nem ez a lényeg. Hanem az,hogy cigány fiút már többször is láttam, pl.buszmegállóban nyalni-falni magyar lányt, de cigány lányt (én) még nem láttam magyar fiúval .


Miért van ez?


A cigány lányok vagy a magyar fiúk az elutasítóbbak a másik csoporttal szemben? Vagy kölcsönösen taszítják egymást?Vagy más oka van? Ti hogy látjátok?


(Ne torrkoljon értelmetlen veszekedésbe a kérdés légyszi😀).



2018. jún. 19. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez szerintem nem teljesen igaz.

Egyik roma barátnőm csak fehér fiúkkal kezd.

2018. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Itt nàlunk Borsodban csak a fordítottját látom.

N

2018. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hol laksz, de nálunk van vegyesen mindenki. Sőt, a legjobb barátnőm egy roma leszbikus, és azt mondta nem jönne össze roma lánnyal, csak magyarral :D
2018. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is borsodi vagyok,de még nem láttam a fordítottját,persze ez nem azt jelenti,hogy nem is létezik.


De én személy szerint csak cigány fiú-magyar lány párosokat látok, és akiket eddig láttam nem diplomás cigányok lehettek, a magyar lányok meg nagyon szép,ápoltak voltak. Viszont ha nagy ritkán látok egy ápoltabb,viszonylag szép cigánylányt vagy cigánylányokkal vagy cigány fiúval van.

2018. jún. 19. 14:35
 5/14 anonim ***** válasza:

#3; bemutathatnál a barátnődnek!

Van most párja?

2018. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, van neki :)
2018. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kispotzak ***** válasza:
72%
Fura, én pont a fordítottját láttam gyakrabban. Mi több, családban volt is olyan, h a nem cigány srác feleségül vett egy (nagyon szép) roma lányt, együtt vannak azóta is, van két gyerkőc is.
2018. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
En osszejonnek egy gyonyoru dominans cigany lannyal
2018. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem minden esetben ismerek roma lányt magyar pasival 15 éve vannak együtt 5 éve házasok 2 kisgyerekük van


Én igaz csak félvér vagyok de nekem is magyar Párom van

24N

2018. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Ez a kérdés rasszista ;D

Vasárnap láttam egy párocskát a metropotlón. A lány kicsit tesznyedt volt, a csávó meg ilyen 20. Századi vagány gyerek, szakállkával. Nem volt baj a csajjal konkrétan, kicsit nagy volt a hasa. Cigány volt A csávó jobb forma volt (igy férfi szemmel). Na hát kivétel


Talán inkább az van h a roma lányok jobban kikapaszkodnak, nem tűnik fel a származásik, mert betudjátok a szoliban. Tehát ezzel cáfolom a kérdés létjogát

2018. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!