Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy csak a fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak a fekete pasikra tudok felizgulni?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, az igazi szerelmeim mind magyarok voltak és nagyon szerettem őket. Fekete férfiakkal(természetesen szingliként) csak szexkapcsolataim voltak. Nem voltak akalmasak komoly párkapcsolatra, mert akikkel kialakult valami, ők elég komolytalan emberek voltak. Szóval inkább ilyen barátság extrákkal kapcsolatok alakultak ki(3 összesen), és én se tudnék egy fekete férfit a férjemként elképzelni. Ennek ellenére nagyon zavaró, mert valami elképesztő, hogy mennyire vonzódom hozzájuk, másrészt tényleg nem velük akarok komoly kapcsolatot. Félek, hogy így esélyem se lesz normális életre, mert ha lesz egy magyar férjem, akkor hiába fogom szeretni, ha mellette mindig vágyakozom.

21l


2019. aug. 20. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Jól látod a helyzetet. Mi a kérdés? Normális, nem normális, ez van.
2019. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem nem normális, hogy csak rájuk tudsz felizgulni.
2019. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
És a cigányokra is felizgulsz? Ha igen, nyert ügyed van. Ilyenkor félek, hogy ne valami ilyen csajjal jöjjek össze mint te, ne vedd sértésnek, inkább elismerésnek...
2019. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem meg a kinai lanyok tetszzenek.....ez van.De nekem nem lesz felesegem magyar.
2019. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, miért is kellene hogy azok tetszenek, bárkinek is?

Egy önbizalomhiànyos, és még kisfarkú is? Szép kombó!

2019. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdés kamu szagú!
2019. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

21 éves vagy és azzal büszkélkedsz, hogy az "igazi szerelmeid mind" magyarok voltak és sötét bőrűekkel "csak" szexkapcsolataid voltak? 21 évesen???

Ó te jó ég...anyád büszke lenne Rád. Inkább nem is mondok semmit, 31 évesen már túl öregnek érzem magam ehhez.

2019. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Jóvanna, ne bántsátok már! Néha kipolírozza a kérdező a fekete kopasz hadnagyot, miközben arra gondol, micsoda feleség is lesz őbelőle!


Jóvanezígy!


" Drága férjem, négereset álmodtam,

Gyémántkobra volt torkomban álmomban.


Drága férjem, Te meg fényes lúd voltál,

Napkeltétől napnyugtáig gágogtál."

2019. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
# 14 RESPECT :d
2019. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
#12 én is ezen matekozok... xD 21 évesen igazi szerelmeim MIND magyarok voltak, meg 3 szexkapcsolatos nigró... Ez a kemény, nem a faláb! 😅😅
2019. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!