Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen (női) mellekkel élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (női) mellekkel élni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat jo es rossz

Jo mert a noiessegem kulso megnyilvanulasa

Rossz mert a pasik max egy szexualia targyat latnak benne

2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Két és fél évig egy bal közepes női mell volt a baátnőm, most egy jobb feszes kis cici. A második jobban mos, főz, engedékenyebb.


F, 38

2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem hogy vannak melleim, es hogy nem kicsik.

Viszont ha nem veszek fel mely kivagasu felsőt akkor is feltűnően megnézik.

2019. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Jó. :) Hasra feküdni néha kényelmetlen.
2019. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. Jó érzés néha megfogni őket, és jól is mutatnak. Egyedül sportolásnál szokott zavaró lenni néha, mert ha dinamikus mozgást végzek, és nincsenek megfelelően rögzítve, az fájdalmas.
2019. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én elég jól élek velük, a barátnőmnek van szép nagy.
2019. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Alapjába véve nem igazán figyelsz rájuk, olyan mint egy másik testrész, de sportolásnál,hasrafekvésnél,lépcsőzésnél azért vannak velük gondok. Sőt vannak akiknek a súly miatt fáj a hátuk, vagy nem mernek egyenes-kihúzott háttal járni mert akkor nagyon szembetűnőek és úgy érzik hogy mindenki azokat nézi.Vagy ha megakarsz valakit ölelni akkor neki nyomod őket és ez is lehet ciki.
2019. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon kényelmetlen, pedig nem óriásiak. De nehezek, sokszor útban vannak, és egy átlagos melltartó nem akadályozza meg, hogy gyorsabb sétánál már kellemetlenül kilengjenek.

Azt sem szeretem, hogy ruha alatt is feltűnőek. Szerencsére nem sok egybites beszólást szoktam kapni, de zavaró, amikor a férfiak szeme úgy tapad rá, mintha én észre sem venném. Nemcsak idegenek néznek meg, hanem ismerős férfiak beszélgetés közben, ami borzasztóan zavarba ejtő.

Ha lehetne választani, 1-2 mérettel kisebbeket szeretnék.

2019. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem olyan picik, hogy gyakorlatilag nem tudok nyilatkozni :D Viszont mivel táncolok és futok, nagyon szeretem őket így, nincsenek útban és nem nagyon ugrálnak. Táncban főleg fontos, hogy minden testrészedet kontrolláld, így elég rossz lenne, ha a melleim szabotálnák a koreómat :D


Sok nagymellű nőismerősöm van, és mindegyik "lusta", vagyis utálnak sportolni, de teljesen megértem őket, szóval ezt egyáltalán nem elítélően írom. Nagy mellekkel tényleg nehezebb dinamikus sportokat űzni, számukra inkább a lassabb vagy kitartóbb testmozgás lehet jó opció, pl. jóga, úszás ilyesmi.

2019. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lapos maradtam :(
2019. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!