Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok transznemű. Csupán kíváncsi vagyok hogy milyen lehet nőként az élet. Normális válaszokat kérek.

2019. aug. 19. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó :D
2019. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ez attól függ. Szép nőnek könnyebb, rondábbnak kevésbé. Gondolom.
2019. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

A menstruáció fájdalmas és undorító. A női létnek ez a legnegatívabb része (szerintem)


Nődokihoz menni sem egy leányálom.

2019. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nők, elképzeltétek már milyen érzés, hogy a lábatok közt van valami? Belegondoltatok már milyen? :D
2019. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mondjuk én sem értettem, hogy lehet kibírni, hogy havonta egyszer elfolysz, közben pedig még bele is őrülsz a görcsölésbe.
2019. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Semmi extra, lehet jó is, rossz is, attól függően hogyan alakítod. Az esetek többségében a menstruáció sem akkora dráma, mint ahogy azt szeretik előadni.
2019. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

erdekes kerdes


vannak jo oldalai es vannak rosszak


rosssz..

1. allando elvaras velunk szemben, nezzunk ki jol, nagy mell, vekony derek, lapos has.... ezt nagyon nehez elerni .. NAGYON.

lassabb a metabolizmusa egy nonek, kevesebb kaloriat eget, sokkal konnyebben elhizik ugyanannyi etel elfogyasztasaval


2. hazimunka, takaritas, bevasarlas, gyerekneveles, ... jah es mellette azert sportoljon is hogy "formaban" maradjon .. elvarasok a kobon


3. menstruacio. kellemetlen, gyakran nagyon, bizonyos helyzetekben nehezen kezelheto pl. utazol repulovel, 8 ora az ut, busz, varakozas, repulo stb . .. atazol.. tiszta ver a bugyid.. azon filozol atazott e a nadragod.. viccesnek hangzik de nem az.. tiszta wc pedig egyik buszpalyaudvaron se..


4. szex. egy nonek ezt sokkal nehezebb elvezni mint egy ferfinak .. keves ferfitol hallottam hogy rossz volt ez a szex, forditva annal inkabb.... nagyon sok pasival volt rossz szex tapasztalatom


5. terhesseg, szules .. egy pokol..


6. social tobb betegseget kaphat egy no pl. rak ezer valtozata, mehnyak, pete, mell stb.

, HIV stb.

sokkal nagyobb az eselye



jo oldalak...

1. mivel konnyebben kapunk szexet, ezert lehet ezzel jatszani .. pl randi meghivasok, ingyen vacsi ... stb.


2. sminkkel, magassarkuval tudjuk magunkat szepiteni, jotekonyan csalni a kulcsint illetoen


3. segitokeszebbek az emberek egy csinos novel, mint egy ferfival pl. metron, utazasnal stb.

2019. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: egyszer láttam egy nőt a reptéren, aki szó szerint térdig vérezte a fehér nadrágját...
2019. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nők, elképzeltétek már milyen érzés, hogy a lábatok közt van valami? Belegondoltatok már milyen? :D"


Persze, elképzeltem, de annyira kíváncsi voltam, hogy meg is néztem tükörrel már réges régen, és mi találtam nagy meglepetésemre a lábaim között?


Egy puncit. xD

2019. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Macerás.
2019. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!